Uporedi kvote: Al Rayyan SC B - Al Kharaitiyat
05.11.2026 16:30 • Katar - Druga liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.4% | 89.4% | – | 89.3% | 90.4% | – | 90.3% |
| 1 | 13.20 9.1% | 13.20 9.1% | - | 12.00 0.0% | 14.50 35.5% | - | 15.25 28.2% |
| X | 6.05 8.3% | 6.05 8.3% | - | 6.60 0.0% | 6.55 12.0% | - | 6.70 8.9% |
| 2 | 1.14 2.6% | 1.14 2.6% | - | 1.13 0.0% | 1.13 4.2% | - | 1.12 3.4% |
| 0-2 | 2.52 1.2% | 2.52 1.2% | - | 2.55 0.0% | - | - | 2.55 0.0% |
| 3+ | 1.41 0.0% | 1.41 0.0% | - | 1.40 0.0% | - | - | 1.44 0.7% |
| 4+ | 2.04 0.5% | 2.04 0.5% | - | 2.07 0.0% | 2.16 0.9% | - | 2.15 0.0% |
| GG | 2.08 1.0% | 2.08 1.0% | - | 2.20 0.0% | 2.38 17.2% | - | 2.47 14.9% |
| NG | 1.64 4.7% | 1.64 4.7% | - | 1.59 0.0% | 1.47 11.4% | - | 1.45 8.8% |
| I2+ | 2.05 2.5% | 2.05 2.5% | - | - | 2.14 0.5% | - | 2.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Al Rayyan SC B
Al Kharaitiyat
Mečevi iz lige Katar - Druga liga
Tabele Katar - Druga liga
Second Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 13 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 11 |
| 3 | Al-Khor | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 4 | Al Bidda SC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 8 |
| 5 | UMM Salal | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 6 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 7 | Muaither SC | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 8 | Al Waab | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 9 | Qatar U23 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 10 | Al Shamal II | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 2 |
| 11 | Al-Gharafa B | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 14 | -13 | 3 | 1 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | -10 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 3 | Al Bidda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 4 | Al Waab | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 5 | Muaither SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 6 | Al-Khor | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | UMM Salal | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 2 |
| 8 | Al Shamal II | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 2 |
| 9 | Qatar U23 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 10 | Al-Markhiya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Al-Gharafa B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 13 |
| 2 | Al-Khor | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| 3 | UMM Salal | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Al Kharaitiyat | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 5 | Qatar U23 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 6 | Al Bidda SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Muaither SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Al Waab | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 9 | Al-Gharafa B | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 1 |
| 10 | Al Mesaimeer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Al Shamal II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Rayyan SC B Domaćin
- Dao
- 0.5
- Primio
- 3
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Al Mesaimeer | H | - | I | U |
| 15.10.2026 | Al-Khor | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Al-Markhiya | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.08.2026 | Muaither SC | A | 5-1 (3-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Al Waab | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.04.2017 | El Jaish SC B | H | 3-2 | P | O |
| 18.03.2017 | Al Wakrah B | A | 3-0 | I | O |
| 05.03.2017 | Umm Salal B | H | 7-0 | P | O |
| 11.02.2017 | Al Khor B | A | 0-3 | P | O |
| 04.02.2017 | Qatar SC | A | 4-0 | I | O |
Al Kharaitiyat Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Al Waab | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.10.2026 | Al Bidda SC | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 28.09.2026 | Al Wakrah | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.09.2026 | UMM Salal | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Al-Khor | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Al Shamal II | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Al Shahaniya | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.04.2026 | Al Waab | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Muaither SC | A | 1-2 (0-0) | P | O |