Al Ahli Doha 0 - 1 Al Shahaniya — rezultat
20.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al Ahli Doha Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Al-Rayyan SC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 03.09.2026 | Qatar SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Lusail City | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Al Sadd | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 27.04.2026 | UMM Salal | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.04.2026 | Al-Duhail SC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Al-Sailiya | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.03.2026 | Al-Gharafa | A | 1-4 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Al-Arabi SC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.02.2026 | Al Shahaniya | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Al Shahaniya Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Al-Duhail SC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Al Shamal | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Al-Sailiya | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Al-Gharafa | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Al Kharaitiyat | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Al-Gharafa | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.04.2026 | Al Shamal | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Al-Arabi SC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.03.2026 | Al-Rayyan SC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Al-Sailiya | A | 3-2 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Stars League | Al Ahli Doha | 1-2 (0-0) | Al Shahaniya | I | O |
| 26.09.2025 | Stars League | Al Shahaniya | 1-2 (1-0) | Al Ahli Doha | P | O |
| 13.05.2025 | Emir Cup | Al Ahli Doha | 1-1 (0-1) | Al Shahaniya | N | U |
| 04.04.2025 | Stars League | Al Shahaniya | 2-3 (1-0) | Al Ahli Doha | P | O |
| 01.11.2024 | Stars League | Al Ahli Doha | 2-1 (1-0) | Al Shahaniya | P | O |
| 11.10.2024 | QSL Cup | Al Shahaniya | 1-1 (1-0) | Al Ahli Doha | N | U |
| 26.07.2020 | Stars League | Al Shahaniya | 3-1 (2-0) | Al Ahli Doha | I | O |
| 01.12.2019 | QSL Cup | Al Shahaniya | 1-2 (0-0) | Al Ahli Doha | P | O |
| 19.10.2019 | Stars League | Al Ahli Doha | 2-2 (2-1) | Al Shahaniya | N | O |
| 14.03.2019 | Stars League | Al Ahli Doha | 0-0 (0-0) | Al Shahaniya | N | U |
| 06.10.2018 | Stars League | Al Shahaniya | 1-2 (0-1) | Al Ahli Doha | P | O |
| 03.03.2017 | Stars League | Al Shahaniya | 2-3 (0-1) | Al Ahli Doha | P | O |
| 11.12.2016 | Stars League | Al Ahli Doha | 1-1 (1-1) | Al Shahaniya | N | U |
| 16.04.2015 | Stars League | Al Ahli Doha | 2-0 (0-0) | Al Shahaniya | P | U |
| 09.12.2014 | Stars League | Al Shahaniya | 1-0 (0-0) | Al Ahli Doha | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.6% | 91.3% | 90.1% | 89.3% | 90.1% |
| 1 | 1.46 17.5% | 1.46 17.5% | 1.45 21.6% | 1.49 17.2% | 1.44 20.0% | 1.65 7.3% | 1.44 20.9% |
| X | 3.86 9.0% | 3.86 9.0% | 4.10 17.1% | 4.15 13.7% | 3.99 17.4% | 4.00 6.7% | 4.00 15.9% |
| 2 | 6.05 58.4% | 6.05 58.4% | 6.30 63.6% | 5.45 43.4% | 6.05 56.7% | 3.80 8.6% | 6.05 63.5% |
| 0-2 | 1.98 2.1% | 1.98 2.1% | 2.00 5.3% | 1.97 1.0% | 2.03 6.3% | 1.94 3.2% | 2.03 4.1% |
| 3+ | 1.71 1.7% | 1.71 1.7% | 1.68 4.0% | 1.73 1.1% | 1.68 5.1% | 1.68 2.9% | 1.69 2.9% |
| 4+ | 2.70 2.9% | 2.70 2.9% | 2.80 6.7% | 2.75 0.7% | - | 2.70 5.3% | 2.80 6.7% |
| GG | 1.81 8.4% | 1.81 8.4% | 1.85 10.1% | 1.87 9.4% | 1.89 9.9% | 1.75 2.3% | 1.90 12.4% |
| NG | 1.86 9.3% | 1.86 9.3% | 1.75 12.5% | 1.83 9.4% | 1.77 10.6% | 1.95 2.5% | 1.77 12.8% |
| I2+ | 2.38 0.8% | 2.38 0.8% | 2.55 3.8% | 2.45 2.0% | 2.56 5.2% | 2.55 3.8% | 2.55 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice