Al-Rayyan SC 2 - 2 Qatar SC — rezultat
20.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al-Rayyan SC Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Al Ahli Doha | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Al-Duhail SC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Al Shamal | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 27.08.2026 | Al Wakrah | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 20.08.2026 | Lusail City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Al Wakrah | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 27.04.2026 | Al-Arabi SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Al Shabab | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Al Qadsia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.04.2026 | Muaither SC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Qatar SC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Al-Arabi SC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.09.2026 | Al Ahli Doha | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Al Sadd | H | 2-6 (0-3) | I | O |
| 20.08.2026 | Al Wakrah | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 27.04.2026 | Al-Duhail SC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.04.2026 | Al Shamal | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 08.04.2026 | Al-Arabi SC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Al Wakrah | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 18.03.2026 | UMM Salal | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.03.2026 | Al-Gharafa | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.02.2026 | Stars League | Qatar SC | 3-3 (2-1) | Al-Rayyan SC | N | O |
| 13.09.2025 | Stars League | Al-Rayyan SC | 1-1 (0-0) | Qatar SC | N | U |
| 03.09.2025 | QSL Cup | Al-Rayyan SC | 4-1 (1-1) | Qatar SC | P | O |
| 18.04.2025 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-0 (0-0) | Qatar SC | P | U |
| 07.12.2024 | Stars League | Qatar SC | 1-2 (0-2) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 11.10.2024 | QSL Cup | Al-Rayyan SC | 2-2 (0-0) | Qatar SC | N | O |
| 14.05.2024 | Emir Cup | Qatar SC | 3-3 (2-1) | Al-Rayyan SC | N | O |
| 17.04.2024 | Stars League | Qatar SC | 0-3 (0-2) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 28.12.2023 | QSL Cup | Al-Rayyan SC | 1-2 (1-1) | Qatar SC | I | O |
| 25.08.2023 | Stars League | Al-Rayyan SC | 1-0 (1-0) | Qatar SC | P | U |
| 23.04.2023 | Stars League | Al-Rayyan SC | 0-1 (0-0) | Qatar SC | I | U |
| 14.09.2022 | Stars League | Qatar SC | 1-0 (0-0) | Al-Rayyan SC | I | U |
| 01.03.2022 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-1 (1-1) | Qatar SC | P | O |
| 24.12.2021 | Stars League | Qatar SC | 1-0 (1-0) | Al-Rayyan SC | I | U |
| 12.01.2021 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-1 (1-0) | Qatar SC | P | O |
| 12.09.2020 | Stars League | Qatar SC | 1-0 (0-0) | Al-Rayyan SC | I | U |
| 24.07.2020 | Stars League | Qatar SC | 1-2 (1-1) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 19.10.2019 | Stars League | Al-Rayyan SC | 5-0 (4-0) | Qatar SC | P | O |
| 13.04.2019 | Stars League | Al-Rayyan SC | 4-3 (1-2) | Qatar SC | P | O |
| 03.11.2018 | Stars League | Qatar SC | 0-2 (0-1) | Al-Rayyan SC | P | U |
| 25.02.2018 | Stars League | Qatar SC | 0-4 (0-2) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 03.11.2017 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-0 (1-0) | Qatar SC | P | U |
| 11.03.2016 | Stars League | Al-Rayyan SC | 0-0 (0-0) | Qatar SC | N | U |
| 22.11.2015 | Stars League | Qatar SC | 0-9 (0-5) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 26.09.2014 | Second Division | Al-Rayyan SC | 4-1 | Qatar SC | P | O |
| 08.03.2014 | Stars League | Qatar SC | 0-3 (0-1) | Al-Rayyan SC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.7% | 91.7% | 90.1% | 89.4% | 89.9% |
| 1 | 3.72 151.4% | 3.72 151.4% | 4.00 112.8% | 3.55 133.6% | 3.65 100.5% | 2.55 39.3% | 3.65 101.7% |
| X | 4.20 2.3% | 4.20 2.3% | 4.65 24.0% | 4.15 3.5% | 3.92 6.8% | 4.00 6.7% | 3.90 5.4% |
| 2 | 1.66 66.8% | 1.66 66.8% | 1.60 54.3% | 1.76 64.1% | 1.72 50.6% | 2.10 35.4% | 1.72 50.9% |
| 0-2 | 2.62 15.4% | 2.62 15.4% | 2.65 17.8% | 2.57 13.2% | 2.29 1.8% | 2.53 15.0% | 2.70 18.4% |
| 3+ | 1.38 10.4% | 1.38 10.4% | 1.40 8.5% | 1.41 8.4% | 1.54 1.3% | 1.40 7.9% | 1.39 10.3% |
| 4+ | 2.08 13.7% | 2.08 13.7% | 2.05 14.6% | 2.07 11.9% | 2.04 4.1% | 2.05 10.9% | 2.04 16.7% |
| GG | 1.42 11.8% | 1.42 11.8% | 1.42 5.3% | 1.47 11.4% | 1.41 7.2% | 1.36 9.3% | 1.41 7.2% |
| NG | 2.59 21.6% | 2.59 21.6% | 2.50 8.7% | 2.52 20.0% | 2.65 14.7% | 2.80 19.1% | 2.65 14.2% |
| I2+ | 2.06 10.0% | 2.06 10.0% | 2.10 8.7% | 2.07 6.8% | 2.07 11.5% | 2.05 8.9% | 2.08 10.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice