Al Wakrah 1 - 0 Al-Sailiya — rezultat
20.09.2026 15:00 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al Wakrah Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | Al Shamal | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Lusail City | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 27.08.2026 | Al-Rayyan SC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 20.08.2026 | Qatar SC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.05.2026 | Al-Gharafa | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Al-Gharafa | A | - | I | U |
| 01.05.2026 | Al-Rayyan SC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Al-Sailiya | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 13.04.2026 | Al-Sailiya | H | - | I | U |
| 08.04.2026 | Al-Gharafa | H | 3-3 (1-1) | N | O |
Al-Sailiya Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 3.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | Al Sadd | H | 3-6 (1-2) | I | O |
| 03.09.2026 | Al-Arabi SC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Al Shahaniya | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Al-Duhail SC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | Al Wakrah | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 13.04.2026 | Al Wakrah | A | - | I | U |
| 13.04.2026 | Al-Arabi SC | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.04.2026 | Al Sadd | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Al Ahli Doha | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.03.2026 | Al Shahaniya | H | 3-2 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Stars League | Al Wakrah | 3-1 (2-0) | Al-Sailiya | P | O |
| 13.04.2026 | Stars League | Al Wakrah | - | Al-Sailiya | - | U |
| 12.02.2026 | Emir Cup | Al Wakrah | 2-0 (0-0) | Al-Sailiya | P | U |
| 28.12.2025 | Stars League | Al-Sailiya | 0-0 (0-0) | Al Wakrah | N | U |
| 08.05.2023 | Stars League | Al-Sailiya | 0-1 (0-0) | Al Wakrah | P | U |
| 24.01.2023 | Stars League | Al Wakrah | 5-0 (1-0) | Al-Sailiya | P | O |
| 01.10.2022 | QSL Cup | Al Wakrah | 1-0 (0-0) | Al-Sailiya | P | U |
| 18.04.2022 | QFA Cup | Al-Sailiya | 4-1 (2-1) | Al Wakrah | I | O |
| 28.03.2022 | QSL Cup | Al Wakrah | 4-4 (2-2) | Al-Sailiya | N | O |
| 05.02.2022 | Stars League | Al Wakrah | 2-1 (2-1) | Al-Sailiya | P | O |
| 16.10.2021 | Stars League | Al-Sailiya | 0-1 (0-0) | Al Wakrah | P | U |
| 20.03.2021 | QSL Cup | Al Wakrah | 3-0 | Al-Sailiya | P | O |
| 07.03.2021 | Stars League | Al Wakrah | 1-0 (0-0) | Al-Sailiya | P | U |
| 26.11.2020 | Stars League | Al-Sailiya | 1-3 (0-0) | Al Wakrah | P | O |
| 04.11.2020 | QSL Cup | Al-Sailiya | 2-2 (2-1) | Al Wakrah | N | O |
| 26.07.2020 | Stars League | Al Wakrah | 0-0 (0-0) | Al-Sailiya | N | U |
| 19.10.2019 | Stars League | Al-Sailiya | 3-1 (1-1) | Al Wakrah | I | O |
| 14.04.2017 | Stars League | Al-Sailiya | 3-1 (1-1) | Al Wakrah | I | O |
| 21.12.2016 | Stars League | Al Wakrah | 5-1 (5-0) | Al-Sailiya | P | O |
| 13.02.2016 | Stars League | Al-Sailiya | 2-3 (2-2) | Al Wakrah | P | O |
| 17.10.2015 | Stars League | Al Wakrah | 1-2 (0-1) | Al-Sailiya | I | O |
| 20.03.2015 | Stars League | Al Wakrah | 3-2 (2-0) | Al-Sailiya | P | O |
| 30.10.2014 | Stars League | Al-Sailiya | 4-3 (3-2) | Al Wakrah | I | O |
| 13.02.2014 | Stars League | Al-Sailiya | 3-2 (1-1) | Al Wakrah | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.5% | 91.2% | 90.1% | 89.3% | 90.3% |
| 1 | 1.48 26.7% | 1.48 26.7% | 1.53 27.1% | 1.52 26.6% | 1.52 24.0% | 1.50 26.8% | 1.50 27.5% |
| X | 4.15 22.1% | 4.15 22.1% | 4.30 28.4% | 4.20 21.7% | 4.19 24.3% | 4.25 16.4% | 4.30 30.3% |
| 2 | 5.22 67.3% | 5.22 67.3% | 4.85 51.6% | 5.00 58.7% | 4.70 46.4% | 4.60 64.3% | 4.80 54.8% |
| 0-2 | 2.43 22.1% | 2.43 22.1% | 2.60 31.3% | 2.40 20.0% | 2.14 7.0% | 2.38 22.7% | 2.70 35.0% |
| 3+ | 1.44 15.3% | 1.44 15.3% | 1.40 17.6% | 1.47 14.0% | 1.62 4.7% | 1.45 13.7% | 1.39 18.7% |
| 4+ | 2.13 21.1% | 2.13 21.1% | 2.10 26.3% | 2.20 18.5% | 2.12 9.8% | 2.15 20.4% | 2.05 28.8% |
| GG | 1.53 3.8% | 1.53 3.8% | 1.48 7.5% | 1.59 3.0% | 1.50 7.4% | 1.67 2.5% | 1.50 6.8% |
| NG | 2.28 5.1% | 2.28 5.1% | 2.35 10.8% | 2.22 4.7% | 2.36 10.8% | 2.05 2.4% | 2.38 10.7% |
| I2+ | 2.13 14.1% | 2.13 14.1% | 2.10 19.2% | 2.10 14.3% | 2.12 18.5% | 2.15 15.7% | 2.08 20.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice