Muaither SC 2 - 0 Al-Khor — rezultat
22.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Muaither SC Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2026 | Al-Gharafa B | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.08.2026 | Al Rayyan SC B | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Al Kharaitiyat | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Al Bidda SC | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 15.04.2026 | Al-Rayyan SC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Al-Markhiya | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 29.03.2026 | Al-Arabi SC | H | 3-3 (3-1) | N | O |
| 25.03.2026 | Al-Markhiya | H | 3-2 (0-1) | P | O |
Al-Khor Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2026 | UMM Salal | A | 1-5 (1-2) | P | O |
| 30.08.2026 | Al Kharaitiyat | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Al-Markhiya | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 30.04.2026 | Al-Markhiya | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Al Bidda SC | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 12.04.2026 | Al Kharaitiyat | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.04.2026 | Al Mesaimeer | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.03.2026 | Al Waab | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Al-Rayyan SC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Lusail City | H | 1-5 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | Second Division | Muaither SC | 1-1 (1-1) | Al-Khor | N | U |
| 19.08.2025 | Second Division | Al-Khor | 3-3 (2-1) | Muaither SC | N | O |
| 04.04.2023 | Second Division | Al-Khor | 2-3 (0-3) | Muaither SC | P | O |
| 16.09.2022 | Second Division | Muaither SC | 3-2 | Al-Khor | P | O |
| 10.02.2017 | Stars League | Al-Khor | 2-2 (1-0) | Muaither SC | N | O |
| 18.11.2016 | Stars League | Muaither SC | 1-0 (1-0) | Al-Khor | P | U |
| 29.03.2014 | Stars League | Muaither SC | 1-2 (1-1) | Al-Khor | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.7% | 91.9% | 90.3% | 89.2% | 90.1% |
| 1 | 2.02 4.3% | 2.02 4.3% | 2.12 3.6% | 2.15 2.3% | 2.09 3.2% | 1.90 11.6% | 2.08 3.3% |
| X | 3.58 1.1% | 3.58 1.1% | 3.65 0.0% | 3.60 2.9% | 3.59 0.0% | 3.75 7.1% | 3.60 0.0% |
| 2 | 2.99 5.3% | 2.99 5.3% | 2.90 3.6% | 2.90 1.8% | 2.85 4.8% | 3.05 13.0% | 2.85 5.6% |
| 0-2 | 2.35 2.2% | 2.35 2.2% | 2.38 0.8% | 2.32 3.1% | - | 2.30 2.2% | 2.40 0.0% |
| 3+ | 1.47 1.3% | 1.47 1.3% | 1.48 2.1% | 1.51 1.9% | - | 1.48 1.3% | 1.49 0.7% |
| 4+ | 2.27 0.9% | 2.27 0.9% | 2.30 2.2% | 2.27 2.2% | 2.30 0.9% | 2.20 2.2% | 2.30 0.9% |
| GG | 1.43 0.7% | 1.43 0.7% | 1.42 0.0% | 1.49 0.0% | 1.44 0.7% | 1.47 2.1% | 1.45 0.7% |
| NG | 2.56 1.2% | 2.56 1.2% | 2.50 2.0% | 2.45 0.0% | 2.52 1.2% | 2.45 3.9% | 2.50 2.0% |
| I2+ | 2.20 0.9% | 2.20 0.9% | 2.20 0.0% | 2.20 0.9% | 2.23 0.5% | 2.20 2.2% | 2.25 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice