Nea Salamis 4 - 0 APEA — rezultat
21.10.2026 15:00 • Kipar - Kup
Forma i statistika timova
Nea Salamis Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Apollon Limassol | A | 4-2 (3-2) | I | O |
| 10.10.2026 | Apoel Nicosia | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Anorthosis | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 11.09.2026 | AEL | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 06.09.2026 | AEK Larnaca | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 28.08.2026 | Olympiakos | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 21.01.2026 | Digenis Morphou | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.10.2025 | Digenis Ypsonas | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.05.2025 | Anorthosis | H | 2-4 (0-2) | I | O |
| 05.05.2025 | Omonia 29is Maiou | A | 0-1 (0-0) | P | U |
APEA Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.5
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2026 | Apoel Nicosia | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.10.2025 | Ahironas / Onisilos | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 88.9% | 88.9% | – | 91.6% | 89.9% | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 1.14 3.4% | 1.14 3.4% | - | 1.17 4.1% | 1.14 0.0% | 1.20 1.6% | 1.14 3.4% |
| X | 5.65 2.7% | 5.65 2.7% | - | 6.50 10.2% | 6.05 0.0% | 6.00 4.0% | 6.05 9.0% |
| 2 | 14.20 7.6% | 14.20 7.6% | - | 12.00 20.0% | 14.40 1.4% | 12.50 25.6% | 14.25 21.8% |
| 0-2 | 2.24 1.3% | 2.24 1.3% | - | 2.30 0.9% | 2.28 1.3% | 2.30 2.1% | 2.28 0.0% |
| 3+ | 1.55 0.6% | 1.55 0.6% | - | 1.54 0.0% | 1.54 1.3% | 1.55 1.3% | 1.54 0.6% |
| 4+ | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | - | 2.35 0.0% | - | 2.40 2.1% | 2.45 0.0% |
| GG | 2.24 6.2% | 2.24 6.2% | - | 2.35 9.3% | 2.63 2.2% | 2.10 5.0% | 2.62 11.5% |
| NG | 1.55 4.3% | 1.55 4.3% | - | 1.52 6.7% | 1.40 1.4% | 1.66 3.5% | 1.41 6.0% |
| I2+ | 2.22 1.4% | 2.22 1.4% | - | 2.17 0.0% | 2.32 0.9% | 2.30 0.0% | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice