Leones FC 1 - 1 Real Soacha — rezultat
20.08.2026 22:00 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internacional Palmira | 33 | 17 | 9 | 7 | 41 | 29 | 12 | 2.1 | 60 |
| 2 | Envigado | 35 | 15 | 12 | 8 | 47 | 32 | 15 | 2.3 | 57 |
| 3 | Quindio | 33 | 16 | 9 | 8 | 34 | 25 | 9 | 1.8 | 57 |
| 4 | Real Cartagena | 35 | 15 | 11 | 9 | 55 | 41 | 14 | 2.7 | 56 |
| 5 | Union Magdalena | 33 | 15 | 9 | 9 | 47 | 33 | 14 | 2.4 | 54 |
| 6 | Tigres FC | 33 | 12 | 10 | 11 | 33 | 27 | 6 | 1.8 | 46 |
| 7 | Ind. Yumbo | 27 | 11 | 10 | 6 | 29 | 21 | 8 | 1.9 | 43 |
| 8 | Bogota FC | 33 | 9 | 12 | 12 | 28 | 35 | -7 | 1.9 | 39 |
| 9 | Barranquilla | 33 | 10 | 8 | 15 | 41 | 44 | -3 | 2.6 | 38 |
| 10 | Real Soacha | 27 | 9 | 9 | 9 | 33 | 30 | 3 | 2.3 | 36 |
| 11 | Patriotas | 27 | 9 | 8 | 10 | 30 | 34 | -4 | 2.4 | 35 |
| 12 | Popayan | 27 | 7 | 10 | 10 | 33 | 35 | -2 | 2.5 | 31 |
| 13 | Orsomarso | 27 | 7 | 9 | 11 | 21 | 28 | -7 | 1.8 | 30 |
| 14 | Depor FC | 27 | 5 | 9 | 13 | 27 | 42 | -15 | 2.6 | 24 |
| 15 | Real Santander | 27 | 4 | 10 | 13 | 23 | 41 | -18 | 2.4 | 22 |
| 16 | Leones FC | 27 | 4 | 9 | 14 | 18 | 43 | -25 | 2.3 | 21 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 18 | 10 | 2 | 6 | 35 | 25 | 10 | 3.3 | 32 |
| 2 | Internacional Palmira | 16 | 9 | 4 | 3 | 18 | 12 | 6 | 1.9 | 31 |
| 3 | Envigado | 17 | 7 | 7 | 3 | 18 | 9 | 9 | 1.6 | 28 |
| 4 | Patriotas | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | 10 | 9 | 2.1 | 27 |
| 5 | Quindio | 16 | 7 | 5 | 4 | 16 | 11 | 5 | 1.7 | 26 |
| 6 | Tigres FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 | 14 | 2 | 1.8 | 25 |
| 7 | Union Magdalena | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.3 | 24 |
| 8 | Barranquilla | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 22 |
| 9 | Real Soacha | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 21 |
| 10 | Ind. Yumbo | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.1 | 20 |
| 11 | Bogota FC | 17 | 5 | 5 | 7 | 17 | 20 | -3 | 2.2 | 20 |
| 12 | Orsomarso | 14 | 5 | 2 | 7 | 9 | 10 | -1 | 1.4 | 17 |
| 13 | Popayan | 13 | 3 | 7 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.3 | 16 |
| 14 | Real Santander | 14 | 3 | 6 | 5 | 17 | 20 | -3 | 2.6 | 15 |
| 15 | Depor FC | 14 | 1 | 6 | 7 | 12 | 23 | -11 | 2.5 | 9 |
| 16 | Leones FC | 13 | 1 | 5 | 7 | 9 | 25 | -16 | 2.6 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 17 | 9 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 1.9 | 31 |
| 2 | Union Magdalena | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 17 | 9 | 2.5 | 30 |
| 3 | Internacional Palmira | 17 | 8 | 5 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 29 |
| 4 | Envigado | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | 23 | 6 | 2.9 | 29 |
| 5 | Real Cartagena | 17 | 5 | 9 | 3 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 24 |
| 6 | Ind. Yumbo | 13 | 7 | 2 | 4 | 14 | 7 | 7 | 1.6 | 23 |
| 7 | Tigres FC | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | 13 | 4 | 1.9 | 21 |
| 8 | Bogota FC | 16 | 4 | 7 | 5 | 11 | 15 | -4 | 1.6 | 19 |
| 9 | Barranquilla | 17 | 4 | 4 | 9 | 19 | 24 | -5 | 2.5 | 16 |
| 10 | Real Soacha | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 14 | -2 | 1.9 | 15 |
| 11 | Popayan | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.7 | 15 |
| 12 | Depor FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | 15 |
| 13 | Orsomarso | 13 | 2 | 7 | 4 | 12 | 18 | -6 | 2.3 | 13 |
| 14 | Leones FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 1.9 | 13 |
| 15 | Patriotas | 13 | 1 | 5 | 7 | 11 | 24 | -13 | 2.7 | 8 |
| 16 | Real Santander | 13 | 1 | 4 | 8 | 6 | 21 | -15 | 2.1 | 7 |
Forma i statistika timova
Leones FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2026 | Bogota FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.08.2026 | Quindio | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.07.2026 | Tigres FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.05.2026 | Independiente Medellin | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.05.2026 | Cucuta | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | Orsomarso | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Fortaleza FC | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Orsomarso | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Real Santander | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.04.2026 | Patriotas | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Real Soacha Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | La Equidad | A | 0-0 | I | U |
| 06.08.2026 | Popayan | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.07.2026 | Envigado | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.05.2026 | Rionegro Aguilas | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 17.05.2026 | Deportivo Pereira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Ind. Yumbo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.05.2026 | Jaguares | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Tigres FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Primera B | Real Soacha | 2-0 (1-0) | Leones FC | I | U |
| 25.03.2025 | Primera B | Leones FC | 3-1 (3-0) | Real Soacha | P | O |
| 16.10.2024 | Primera B | Leones FC | 1-0 (0-0) | Real Soacha | P | U |
| 05.05.2024 | Primera B | Real Soacha | 4-2 (3-1) | Leones FC | I | O |
| 04.10.2023 | Primera B | Leones FC | 3-2 (2-0) | Real Soacha | P | O |
| 06.09.2023 | Primera B | Real Soacha | 1-2 (1-0) | Leones FC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.9% | 90.4% | 92.3% | 93.9% | 95.0% | 89.7% |
| 1 | 2.58 6.6% | 2.47 8.8% | 2.60 4.0% | 2.65 12.8% | 2.74 22.9% | 2.85 5.6% | 2.50 4.6% |
| X | 2.86 0.7% | 2.74 1.5% | 2.85 1.8% | 2.87 1.0% | 2.90 0.7% | 2.90 1.8% | 2.70 1.9% |
| 2 | 3.16 7.6% | 3.03 5.9% | 2.70 3.6% | 2.80 12.5% | 2.82 21.4% | 2.80 16.4% | 2.90 1.8% |
| 0-2 | 1.48 5.7% | 1.44 4.0% | 1.45 2.1% | 1.44 4.0% | 1.46 0.0% | 1.45 0.0% | 1.44 1.4% |
| 3+ | 2.65 10.0% | 2.58 12.2% | 2.55 3.8% | 2.60 7.4% | 2.57 0.8% | 2.60 0.0% | 2.55 2.7% |
| 4+ | 6.25 30.2% | 4.90 6.5% | 5.30 5.4% | 5.00 12.4% | 5.35 1.8% | 5.35 0.0% | 5.35 4.5% |
| GG | 2.15 7.0% | 2.09 7.2% | 2.12 3.6% | 2.15 7.5% | 2.14 2.7% | 2.10 0.0% | 2.15 2.3% |
| NG | 1.70 5.6% | 1.65 5.7% | 1.60 1.3% | 1.63 5.8% | 1.62 0.6% | 1.63 0.0% | 1.59 1.3% |
| I2+ | 4.16 23.1% | 3.58 10.2% | 3.85 2.5% | 3.70 8.8% | 3.83 0.8% | 3.85 0.0% | 3.85 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice