Diosgyori VTK 3 - 0 Ujpest — rezultat
06.11.2020 19:00 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| Kisvarda FC - Ferencvarosi TC | 18.10.2026 16:00 | 6.35 | 4.52 | 1.51 |
| subota, 24. oktobar 2026. | ||||
| Gyori ETO FC - Ujpest | 24.10.2026 15:00 | 2.19 | 3.66 | 2.77 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| Kisvarda FC - Ferencvarosi TC | 18.10 16:00 |
6.35
|
4.52
|
1.51
|
| subota, 24. oktobar 2026. | ||
| Gyori ETO FC - Ujpest | 24.10 15:00 |
2.19
|
3.66
|
2.77
|
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 10 | 7 | 0 | 3 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 21 |
| 2 | Gyori ETO FC | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 18 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3.3 | 15 |
| 5 | Paks | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3.9 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 8 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 9 | Budapest Honved | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 10 |
| 10 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 11 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 12 | Nyiregyhaza | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 20 | -10 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 2 | Paks | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 15 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Gyori ETO FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 4 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Budapest Honved | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 9 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 10 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Diosgyori VTK Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2020 | Kisvarda FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.10.2020 | Bekescsaba 1912 | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 25.10.2020 | Puskas Academy | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 17.10.2020 | Budafoki LC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 07.10.2020 | Balassagyarmat VSE | A | 0-2 | P | U |
| 03.10.2020 | Paks | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 26.09.2020 | Zalaegerszegi TE | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 12.09.2020 | Budapest Honved | H | 2-4 (2-2) | I | O |
| 28.08.2020 | MTK Budapest | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.08.2020 | Mezokovesd-zsory | H | 2-1 (2-1) | P | O |
Ujpest Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2020 | MTK Budapest | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 28.10.2020 | Dunaujvaros-Palhalma | A | 0-6 (0-1) | P | O |
| 24.10.2020 | Ferencvarosi TC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.10.2020 | Mezokovesd-zsory | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.10.2020 | Ivancsa | A | 0-4 | P | O |
| 04.10.2020 | Fehervar FC | A | 5-1 (0-0) | I | O |
| 27.09.2020 | Budapest Honved | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 13.09.2020 | Kisvarda FC | H | 2-4 (2-2) | I | O |
| 30.08.2020 | Puskas Academy | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 23.08.2020 | Budafoki LC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2020 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (1-0) | Ujpest | P | O |
| 23.11.2019 | NB I | Ujpest | 0-2 (0-2) | Diosgyori VTK | P | U |
| 10.08.2019 | NB I | Diosgyori VTK | 1-2 (1-1) | Ujpest | I | O |
| 19.05.2019 | NB I | Diosgyori VTK | 3-0 (1-0) | Ujpest | P | O |
| 23.02.2019 | NB I | Ujpest | 5-0 (1-0) | Diosgyori VTK | I | O |
| 20.10.2018 | NB I | Diosgyori VTK | 1-2 (0-0) | Ujpest | I | O |
| 28.04.2018 | NB I | Ujpest | 1-0 (1-0) | Diosgyori VTK | I | U |
| 25.11.2017 | NB I | Diosgyori VTK | 1-2 (1-2) | Ujpest | I | O |
| 19.08.2017 | NB I | Ujpest | 1-1 (0-1) | Diosgyori VTK | N | U |
| 01.04.2017 | NB I | Diosgyori VTK | 3-1 (2-0) | Ujpest | P | O |
| 22.10.2016 | NB I | Ujpest | 4-4 (2-1) | Diosgyori VTK | N | O |
| 23.07.2016 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (0-1) | Ujpest | P | O |
| 12.03.2016 | NB I | Ujpest | 1-0 (0-0) | Diosgyori VTK | I | U |
| 05.12.2015 | NB I | Ujpest | 2-1 (1-0) | Diosgyori VTK | I | O |
| 29.08.2015 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (0-1) | Ujpest | P | O |
| 07.12.2014 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (1-1) | Ujpest | P | O |
| 03.08.2014 | NB I | Ujpest | 1-1 (0-0) | Diosgyori VTK | N | U |
| 25.05.2014 | Magyar Kupa | Ujpest | 1-1 (1-0) | Diosgyori VTK | N | U |
| 23.03.2014 | NB I | Ujpest | 2-0 (2-0) | Diosgyori VTK | I | U |