Kaposvar 2 - 3 Ujpest — rezultat
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 12 |
| 2 | Ujpest | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Gyori ETO FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 9 |
| 4 | MTK Budapest | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 5 | Vasas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 6 | Paks | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 13 | 0 | 4.3 | 8 |
| 7 | Ferencvarosi TC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 8 | Nyiregyhaza | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 9 | Budapest Honved | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 10 | Kisvarda FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 11 | Debreceni VSC | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 6 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3.3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| 2 | Paks | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| 3 | Nyiregyhaza | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 4 | Gyori ETO FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3.5 | 6 |
| 5 | MTK Budapest | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Vasas | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 4 |
| 8 | Budapest Honved | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 10 | Puskas Academy | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 11 | Kisvarda FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 12 | Ferencvarosi TC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 6 |
| 3 | Vasas | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 4 | Kisvarda FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 5 | Gyori ETO FC | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 6 | MTK Budapest | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 7 | Ujpest | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 8 | Budapest Honved | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 9 | Debreceni VSC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 10 | Paks | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 1 |
| 11 | Nyiregyhaza | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | -12 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Kaposvar Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2019 | Tiszakecske FC | A | 0-1 | P | U |
| 26.10.2019 | Budapest Honved | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.10.2019 | Kisvarda FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 05.10.2019 | Paks | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2019 | Diosgyori VTK | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2019 | Soltvadkerti | A | 0-4 | P | O |
| 14.09.2019 | Puskas Academy | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2019 | Debreceni VSC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 24.08.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 17.08.2019 | Ferencvarosi TC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Ujpest Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2019 | Ajka | A | 2-5 | P | O |
| 26.10.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2019 | Ferencvarosi TC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2019 | Mezokovesd-zsory | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.09.2019 | Fehervar FC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.09.2019 | FC Hatvan | A | 0-2 | P | U |
| 14.09.2019 | Debreceni VSC | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 31.08.2019 | Budapest Honved | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 24.08.2019 | Kisvarda FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.08.2019 | Paks | H | 1-1 (0-0) | N | U |