Uporedi kvote: Paks - Gyori ETO FC
17.10.2026 15:00 • Madarska - NB I
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,2 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 93.0% | 92.8% | 92.6% | 90.1% |
| 1 | 1.85 0.5% | 1.85 0.5% | 1.93 0.0% | 1.90 1.0% | 1.93 1.5% | 1.90 0.0% | 1.89 0.0% |
| X | 3.82 1.0% | 3.82 1.0% | 4.15 0.0% | 4.00 3.9% | 4.17 0.0% | 4.00 0.0% | 4.05 0.0% |
| 2 | 3.29 0.0% | 3.29 0.0% | 3.05 0.0% | 3.35 9.8% | 3.13 3.0% | 3.30 0.0% | 3.00 0.0% |
| 0-2 | 3.05 4.7% | 3.05 4.7% | 3.50 0.0% | 3.25 4.8% | - | 3.05 6.2% | 3.40 0.0% |
| 3+ | 1.28 1.6% | 1.28 1.6% | 1.26 0.0% | 1.30 1.5% | - | 1.33 2.3% | 1.26 0.0% |
| 4+ | 1.81 4.0% | 1.81 4.0% | 1.73 0.0% | 1.75 2.8% | 1.74 1.2% | 1.85 2.8% | 1.72 0.0% |
| GG | 1.31 2.3% | 1.31 2.3% | 1.27 0.0% | 1.32 0.8% | 1.28 0.0% | 1.35 5.5% | 1.27 0.0% |
| NG | 3.11 5.2% | 3.11 5.2% | 3.35 0.0% | 3.10 1.6% | 3.34 0.3% | 2.95 11.9% | 3.35 0.0% |
| I2+ | 1.90 2.7% | 1.90 2.7% | 1.78 0.0% | 1.83 2.7% | 1.79 0.6% | 1.90 2.7% | 1.78 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Paks
Gyori ETO FC
H2H serije
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 18 |
| 2 | Vasas | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 15 |
| 3 | Gyori ETO FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3 | 15 |
| 4 | Ujpest | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 15 |
| 5 | Paks | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 4 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 8 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 9 | MTK Budapest | 9 | 2 | 3 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 9 |
| 10 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 11 | Nyiregyhaza | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 3.2 | 8 |
| 12 | Budapest Honved | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Paks | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 6 | Nyiregyhaza | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 7 | MTK Budapest | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 4 | Vasas | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 5 | Gyori ETO FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 9 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Paks Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | MTK Budapest | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Kisvarda FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Kazincbarcikai | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Debreceni VSC | H | 2-4 (1-3) | I | O |
| 29.08.2026 | Nyiregyhaza | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Ujpest | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Puskas Academy | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Budapest Honved | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 03.08.2026 | Zalaegerszegi TE | A | 5-2 (3-2) | I | O |
| 30.07.2026 | Panathinaikos | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Gyori ETO FC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Puskas Academy | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.09.2026 | MTK Budapest | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Karcag SE | A | 1-5 (0-3) | P | O |
| 06.09.2026 | Budapest Honved | H | 3-2 (0-0) | P | O |
| 03.09.2026 | Ferencvarosi TC | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 03.09.2026 | Ferencvaros | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Kisvarda FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | Zalaegerszegi TE | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Debreceni VSC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.08.2026 | Riga | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | NB I | Paks | 3-4 (1-3) | Gyori ETO FC | I | O |
| 01.11.2025 | NB I | Gyori ETO FC | 0-0 (0-0) | Paks | N | U |
| 27.07.2025 | NB I | Paks | 3-3 (1-2) | Gyori ETO FC | N | O |
| 26.04.2025 | NB I | Gyori ETO FC | 2-0 (0-0) | Paks | I | U |
| 01.02.2025 | NB I | Paks | 1-1 (0-0) | Gyori ETO FC | N | U |
| 22.09.2024 | NB I | Gyori ETO FC | 2-1 (2-1) | Paks | I | O |
| 30.11.2014 | NB I | Gyori ETO FC | 2-2 (0-0) | Paks | N | O |
| 27.07.2014 | NB I | Paks | 2-0 (2-0) | Gyori ETO FC | P | U |
| 22.03.2014 | NB I | Paks | 1-2 (1-2) | Gyori ETO FC | I | O |