Uporedi kvote: Ujpest - Puskas Academy
17.10.2026 17:30 • Madarska - NB I
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | – | 93.1% | 92.9% | 92.5% | – |
| 1 | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% | - | 2.25 2.3% | 2.19 0.0% | 2.25 0.0% | - |
| X | 3.48 0.0% | 3.48 0.0% | - | 3.55 4.4% | 3.64 0.0% | 3.50 0.0% | - |
| 2 | 2.83 0.0% | 2.83 0.0% | - | 2.87 3.6% | 2.90 0.0% | 2.85 0.0% | - |
| 0-2 | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.15 3.2% | 2.35 0.0% | 2.15 4.4% | - |
| 3+ | 1.54 0.0% | 1.54 0.0% | - | 1.62 2.5% | 1.53 0.0% | 1.62 2.5% | - |
| 4+ | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | - | 2.52 4.1% | - | 2.60 4.0% | - |
| GG | 1.48 0.0% | 1.48 0.0% | - | 1.54 2.7% | 1.47 0.0% | 1.49 2.8% | - |
| NG | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% | - | 2.32 3.3% | 2.49 0.0% | 2.45 3.9% | - |
| I2+ | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | - | 2.35 1.3% | 2.30 0.0% | 2.45 4.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Ujpest
Puskas Academy
H2H serije
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 18 |
| 2 | Vasas | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 15 |
| 3 | Gyori ETO FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3 | 15 |
| 4 | Ujpest | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 15 |
| 5 | Paks | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 4 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 8 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 9 | MTK Budapest | 9 | 2 | 3 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 9 |
| 10 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 11 | Nyiregyhaza | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 3.2 | 8 |
| 12 | Budapest Honved | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Paks | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 6 | Nyiregyhaza | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 7 | MTK Budapest | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 4 | Vasas | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 5 | Gyori ETO FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 9 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Ujpest Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Budapest Honved | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | Zalaegerszegi TE | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Dorogi FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.09.2026 | Ferencvarosi TC | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 29.08.2026 | Vasas | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Paks | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | MTK Budapest | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.08.2026 | Kisvarda FC | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 02.08.2026 | Debreceni VSC | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 24.07.2026 | Nyiregyhaza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Puskas Academy Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Gyori ETO FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 18.09.2026 | Budapest Honved | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Mezoors | A | 1-8 (0-4) | P | O |
| 06.09.2026 | Zalaegerszegi TE | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Ferencvarosi TC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Vasas | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Paks | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 07.08.2026 | MTK Budapest | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 31.07.2026 | Kisvarda FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 26.07.2026 | Debreceni VSC | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (35 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | NB I | Puskas Academy | 2-0 (1-0) | Ujpest | I | U |
| 31.01.2026 | NB I | Ujpest | 0-1 (0-0) | Puskas Academy | I | U |
| 04.10.2025 | NB I | Puskas Academy | 0-0 (0-0) | Ujpest | N | U |
| 09.03.2025 | NB I | Ujpest | 1-1 (0-0) | Puskas Academy | N | U |
| 02.11.2024 | NB I | Puskas Academy | 1-1 (1-1) | Ujpest | N | U |
| 28.07.2024 | NB I | Ujpest | 1-2 (0-0) | Puskas Academy | I | O |
| 08.03.2024 | NB I | Puskas Academy | 0-2 (0-1) | Ujpest | P | U |
| 11.11.2023 | NB I | Ujpest | 1-2 (1-1) | Puskas Academy | I | O |
| 04.08.2023 | NB I | Puskas Academy | 3-3 (3-1) | Ujpest | N | O |
| 19.03.2023 | NB I | Puskas Academy | 5-1 (1-0) | Ujpest | I | O |
| 09.02.2023 | Magyar Kupa | Puskas Academy | 0-0 (0-0) | Ujpest | N | U |
| 30.10.2022 | NB I | Ujpest | 3-3 (1-1) | Puskas Academy | N | O |
| 07.08.2022 | NB I | Puskas Academy | 2-0 (1-0) | Ujpest | I | U |
| 05.03.2022 | NB I | Ujpest | 2-1 (1-1) | Puskas Academy | P | O |
| 06.11.2021 | NB I | Puskas Academy | 2-1 (0-0) | Ujpest | I | O |
| 01.08.2021 | NB I | Ujpest | 1-2 (0-1) | Puskas Academy | I | O |
| 06.03.2021 | NB I | Puskas Academy | 2-1 (1-1) | Ujpest | I | O |
| 24.02.2021 | Magyar Kupa | Puskas Academy | 1-2 (0-1) | Ujpest | P | O |
| 11.12.2020 | NB I | Ujpest | 1-2 (0-0) | Puskas Academy | I | O |
| 30.08.2020 | NB I | Puskas Academy | 3-2 (1-1) | Ujpest | I | O |
| 29.02.2020 | NB I | Ujpest | 2-3 (1-2) | Puskas Academy | I | O |
| 09.11.2019 | NB I | Puskas Academy | 1-3 (1-2) | Ujpest | P | O |
| 03.08.2019 | NB I | Ujpest | 1-3 (0-2) | Puskas Academy | I | O |
| 11.05.2019 | NB I | Ujpest | 0-1 (0-0) | Puskas Academy | I | U |
| 16.02.2019 | NB I | Puskas Academy | 0-1 (0-0) | Ujpest | P | U |
| 06.10.2018 | NB I | Ujpest | 2-0 (0-0) | Puskas Academy | P | U |
| 23.05.2018 | Magyar Kupa | Puskas Academy | 2-2 (1-0) | Ujpest | N | O |
| 12.05.2018 | NB I | Ujpest | 0-1 (0-0) | Puskas Academy | I | U |
| 09.12.2017 | NB I | Puskas Academy | 2-1 (2-0) | Ujpest | I | O |
| 09.09.2017 | NB I | Ujpest | 1-3 (0-1) | Puskas Academy | I | O |
| 09.04.2016 | NB I | Ujpest | 2-2 (0-1) | Puskas Academy | N | O |
| 01.12.2015 | NB I | Puskas Academy | 1-1 (0-0) | Ujpest | N | U |
| 08.08.2015 | NB I | Ujpest | 2-2 (1-2) | Puskas Academy | N | O |
| 23.05.2015 | NB I | Puskas Academy | 4-5 (3-2) | Ujpest | P | O |
| 08.11.2014 | NB I | Ujpest | 1-1 (0-0) | Puskas Academy | N | U |