Bregalnica Stip 0 - 1 Vardar Skopje — rezultat
17.10.2026 12:00 • Makedonija - Prva liga
Mečevi iz lige Makedonija - Prva liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| ── First League ── | ||||
| Bashkimi Kumanovo - Sileks | 18.10.2026 10:00 | - | - | - |
| Skopje - Shkendija | 18.10.2026 12:00 | 8.9 | 5.1 | 1.24 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| ── First League ── | ||
| Bashkimi Kumanovo - Sileks | 18.10 10:00 |
-
|
-
|
-
|
| Skopje - Shkendija | 18.10 12:00 |
8.9
|
5.1
|
1.24
|
Tabele Makedonija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 9 | 12 | 3.3 | 20 |
| 2 | Struga | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 7 | 13 | 3 | 17 |
| 3 | Vardar Skopje | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 17 |
| 4 | Tikves | 9 | 4 | 4 | 1 | 20 | 7 | 13 | 3 | 16 |
| 5 | Shkendija Haracine | 9 | 4 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 14 |
| 6 | Sileks | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bregalnica Stip | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 8 | Aresimi | 9 | 2 | 3 | 4 | 7 | 20 | -13 | 3 | 9 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 26 | -17 | 3.9 | 7 |
| 10 | Skopje | 9 | 0 | 3 | 6 | 4 | 14 | -10 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | 3 | 15 |
| 2 | Shkendija | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 12 |
| 3 | Vardar Skopje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Bregalnica Stip | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 9 |
| 5 | Sileks | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 8 |
| 6 | Tikves | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 8 |
| 7 | Aresimi | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Shkendija Haracine | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 10 | Skopje | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Haracine | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 9 |
| 2 | Tikves | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 8 |
| 3 | Shkendija | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Vardar Skopje | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 5 | Bashkimi Kumanovo | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 3 |
| 6 | Aresimi | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 3 |
| 7 | Struga | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 8 | Sileks | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 9 | Skopje | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | -8 | 1.6 | 1 |
| 10 | Bregalnica Stip | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 1 |
Forma i statistika timova
Bregalnica Stip Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Tikves | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 23.09.2026 | Skopje | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.09.2026 | Sileks | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 09.09.2026 | Teteks | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Shkendija Haracine | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Struga | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Bashkimi Kumanovo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Shkendija | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Aresimi | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 25.07.2026 | Vardar Skopje | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Vardar Skopje Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Skopje | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Shkendija Haracine | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Bashkimi Kumanovo | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 07.09.2026 | Aresimi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.09.2026 | Ovce Pole | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 31.08.2026 | Tikves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2026 | Sileks | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Struga | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.08.2026 | Shkendija | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 28.07.2026 | Riga | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | First League | Vardar Skopje | 2-0 (1-0) | Bregalnica Stip | I | U |
| 01.05.2024 | First League | Bregalnica Stip | 0-3 (0-1) | Vardar Skopje | I | O |
| 25.02.2024 | First League | Vardar Skopje | 2-0 (2-0) | Bregalnica Stip | I | U |
| 01.10.2023 | First League | Bregalnica Stip | 0-0 (0-0) | Vardar Skopje | N | U |
| 03.05.2017 | First League | Bregalnica Stip | 3-3 (1-2) | Vardar Skopje | N | O |
| 12.03.2017 | First League | Vardar Skopje | 2-0 (0-0) | Bregalnica Stip | I | U |
| 05.11.2016 | First League | Bregalnica Stip | 0-1 (0-0) | Vardar Skopje | I | U |
| 27.08.2016 | First League | Vardar Skopje | 5-1 (3-1) | Bregalnica Stip | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.5% | 89.7% | 90.1% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 8.80 34.8% | 8.80 34.8% | 6.30 21.2% | 6.70 14.5% | 7.25 45.0% | 7.45 41.9% | 6.30 5.0% |
| X | 4.30 8.0% | 4.30 8.0% | 3.90 8.3% | 4.15 1.2% | 4.23 18.5% | 4.25 13.3% | 3.90 1.3% |
| 2 | 1.31 7.7% | 1.31 7.7% | 1.45 8.2% | 1.38 3.5% | 1.36 14.5% | 1.35 11.8% | 1.44 0.7% |
| 0-2 | 1.95 1.5% | 1.95 1.5% | 1.88 4.4% | 1.95 1.0% | 2.00 9.9% | 1.97 6.5% | 1.90 4.5% |
| 3+ | 1.73 1.2% | 1.73 1.2% | 1.75 4.4% | 1.76 1.7% | 1.70 8.6% | 1.75 5.4% | 1.79 4.7% |
| 4+ | 2.78 1.5% | 2.78 1.5% | 3.05 6.2% | 2.80 1.8% | - | 2.90 9.4% | 3.10 6.9% |
| GG | 2.04 12.1% | 2.04 12.1% | 1.98 4.2% | 2.02 5.2% | 2.04 6.3% | 2.15 10.3% | 2.02 5.2% |
| NG | 1.66 10.3% | 1.66 10.3% | 1.65 2.9% | 1.72 3.4% | 1.65 5.2% | 1.60 7.5% | 1.67 4.0% |
| I2+ | 2.44 1.7% | 2.44 1.7% | 2.70 3.6% | - | 2.59 8.2% | 2.70 3.6% | 2.75 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice