FK Rabotnicki 1 - 0 Sileks — rezultat
04.11.2023 12:00 • Makedonija - Prva liga
Tabele Makedonija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 12 | 8 | 3 | 1 | 26 | 11 | 15 | 3.1 | 27 |
| 2 | Struga | 11 | 7 | 2 | 2 | 26 | 7 | 19 | 3 | 23 |
| 3 | Tikves | 12 | 5 | 6 | 1 | 25 | 10 | 15 | 2.9 | 21 |
| 4 | Vardar Skopje | 11 | 6 | 3 | 2 | 17 | 9 | 8 | 2.4 | 21 |
| 5 | Sileks | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 11 | 8 | 2.7 | 16 |
| 6 | Shkendija Haracine | 12 | 4 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 1.9 | 15 |
| 7 | Bregalnica Stip | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 22 | -6 | 3.2 | 13 |
| 8 | Aresimi | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 10 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.8 | 7 |
| 10 | Skopje | 11 | 0 | 3 | 8 | 5 | 21 | -16 | 2.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 0 | 19 | 3.2 | 18 |
| 2 | Shkendija | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 13 |
| 3 | Vardar Skopje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Sileks | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 4 | 9 | 2.8 | 11 |
| 5 | Tikves | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 11 |
| 6 | Bregalnica Stip | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 9 |
| 7 | Aresimi | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 7 |
| 8 | Shkendija Haracine | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 14 | -8 | 4 | 4 |
| 10 | Skopje | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 2 | Tikves | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 10 |
| 3 | Vardar Skopje | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 9 |
| 4 | Shkendija Haracine | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 9 |
| 5 | Struga | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 6 | Sileks | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 7 | Bregalnica Stip | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 18 | -11 | 4.2 | 4 |
| 8 | Aresimi | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 3 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 18 | -14 | 3.7 | 3 |
| 10 | Skopje | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 12 | -12 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
FK Rabotnicki Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2023 | Shkupi 1927 | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.10.2023 | Shkendija | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 22.10.2023 | Vardar Skopje | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.10.2023 | Bregalnica Stip | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.10.2023 | Tikves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 24.09.2023 | Struga | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.09.2023 | Teteks | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 17.09.2023 | Voska Sport | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.09.2023 | Akademija Pandev | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.08.2023 | Shkendija | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Sileks Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2023 | Bregalnica Stip | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2023 | Bashkimi Kumanovo | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 22.10.2023 | Tikves | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.10.2023 | Struga | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.10.2023 | Voska Sport | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 24.09.2023 | Akademija Pandev | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2023 | Shkendija | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 02.09.2023 | KF Gostivari | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 27.08.2023 | Makedonija GjP | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.08.2023 | Vardar Skopje | A | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2023 | First League | Sileks | 2-0 (2-0) | FK Rabotnicki | I | U |
| 10.05.2023 | First League | Sileks | 2-0 (2-0) | FK Rabotnicki | I | U |
| 26.10.2022 | First League | FK Rabotnicki | 0-1 (0-1) | Sileks | I | U |
| 07.08.2022 | First League | Sileks | 2-0 (0-0) | FK Rabotnicki | I | U |
| 09.05.2021 | First League | FK Rabotnicki | 3-1 (1-1) | Sileks | P | O |
| 27.02.2021 | First League | FK Rabotnicki | 1-1 (0-0) | Sileks | N | U |
| 18.10.2020 | First League | Sileks | 4-3 (1-0) | FK Rabotnicki | I | O |
| 21.03.2020 | First League | Sileks | - | FK Rabotnicki | - | U |
| 01.12.2019 | First League | FK Rabotnicki | 1-1 (1-0) | Sileks | N | U |
| 29.09.2019 | First League | Sileks | 1-0 (1-0) | FK Rabotnicki | I | U |
| 20.04.2019 | First League | Sileks | 1-0 | FK Rabotnicki | I | U |
| 24.02.2019 | First League | FK Rabotnicki | 1-1 (0-1) | Sileks | N | U |
| 28.10.2018 | First League | Sileks | 2-0 | FK Rabotnicki | I | U |
| 18.08.2018 | First League | FK Rabotnicki | 2-1 | Sileks | P | O |
| 16.05.2018 | First League | Sileks | 0-0 (0-0) | FK Rabotnicki | N | U |
| 07.04.2018 | First League | FK Rabotnicki | 2-0 | Sileks | P | U |
| 26.11.2017 | First League | Sileks | 2-1 (0-1) | FK Rabotnicki | I | O |
| 27.09.2017 | First League | FK Rabotnicki | 0-0 (0-0) | Sileks | N | U |
| 07.05.2017 | First League | Sileks | 0-2 (0-1) | FK Rabotnicki | P | U |
| 18.03.2017 | First League | FK Rabotnicki | 2-0 | Sileks | P | U |
| 16.11.2016 | First League | Sileks | 2-1 (1-0) | FK Rabotnicki | I | O |
| 10.09.2016 | First League | FK Rabotnicki | 3-1 (1-0) | Sileks | P | O |