Shkendija Haracine 0 - 2 Struga — rezultat
17.10.2026 10:00 • Makedonija - Prva liga
Mečevi iz lige Makedonija - Prva liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| ── First League ── | ||||
| Bashkimi Kumanovo - Sileks | 18.10.2026 10:00 | - | - | - |
| Skopje - Shkendija | 18.10.2026 12:00 | 8.9 | 5.1 | 1.24 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| ── First League ── | ||
| Bashkimi Kumanovo - Sileks | 18.10 10:00 |
-
|
-
|
-
|
| Skopje - Shkendija | 18.10 12:00 |
8.9
|
5.1
|
1.24
|
Tabele Makedonija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 9 | 12 | 3.3 | 20 |
| 2 | Struga | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 7 | 13 | 3 | 17 |
| 3 | Vardar Skopje | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 17 |
| 4 | Tikves | 9 | 4 | 4 | 1 | 20 | 7 | 13 | 3 | 16 |
| 5 | Shkendija Haracine | 9 | 4 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 14 |
| 6 | Sileks | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bregalnica Stip | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 8 | Aresimi | 9 | 2 | 3 | 4 | 7 | 20 | -13 | 3 | 9 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 26 | -17 | 3.9 | 7 |
| 10 | Skopje | 9 | 0 | 3 | 6 | 4 | 14 | -10 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | 3 | 15 |
| 2 | Shkendija | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 12 |
| 3 | Vardar Skopje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Bregalnica Stip | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 9 |
| 5 | Sileks | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 8 |
| 6 | Tikves | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 8 |
| 7 | Aresimi | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Shkendija Haracine | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 10 | Skopje | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Haracine | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 9 |
| 2 | Tikves | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 8 |
| 3 | Shkendija | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Vardar Skopje | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 5 | Bashkimi Kumanovo | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 3 |
| 6 | Aresimi | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 3 |
| 7 | Struga | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 8 | Sileks | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 9 | Skopje | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | -8 | 1.6 | 1 |
| 10 | Bregalnica Stip | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 1 |
Forma i statistika timova
Shkendija Haracine Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Shkendija | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.09.2026 | Vardar Skopje | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Skopje | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.09.2026 | Detonit Plachkovica | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 04.09.2026 | Bregalnica Stip | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Bashkimi Kumanovo | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Aresimi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Tikves | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 07.08.2026 | Sileks | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Struga | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Struga Gost
- Dao
- 4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Bashkimi Kumanovo | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 21.09.2026 | Aresimi | H | 6-0 (0-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Tikves | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 07.09.2026 | Sileks | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Pobeda Valandovo | A | 1-10 (0-7) | P | O |
| 28.08.2026 | Bregalnica Stip | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 24.08.2026 | Shkendija | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Vardar Skopje | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Skopje | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Shkendija Haracine | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | First League | Struga | 3-0 (2-0) | Shkendija Haracine | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | – | 90.1% | – | – | 90.3% |
| 1 | 4.04 1.3% | 4.04 1.3% | - | 3.75 1.3% | - | - | 3.55 0.0% |
| X | 3.15 2.8% | 3.15 2.8% | - | 3.15 6.0% | - | - | 3.20 0.0% |
| 2 | 1.84 1.1% | 1.84 1.1% | - | 1.90 4.4% | - | - | 1.95 0.0% |
| 0-2 | 1.69 0.0% | 1.69 0.0% | - | 1.67 0.0% | - | - | 1.70 0.0% |
| 3+ | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | - | 2.07 0.0% | - | - | 2.00 0.0% |
| 4+ | 3.48 0.6% | 3.48 0.6% | - | 3.50 0.0% | - | - | 3.70 0.0% |
| GG | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | - | 1.90 2.6% | - | - | 1.87 0.0% |
| NG | 1.84 0.5% | 1.84 0.5% | - | 1.82 2.8% | - | - | 1.80 0.0% |
| I2+ | 2.77 0.0% | 2.77 0.0% | - | - | - | - | 3.05 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice