MSV Duisburg 3 - 0 Wurzburger Kickers — rezultat
29.08.2026 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 | 11 | 15 | 4.1 | 24 |
| 2 | FC Viktoria Koln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 11 | 13 | 4.4 | 18 |
| 3 | Rot-Weiss Essen | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 18 |
| 4 | Hansa Rostock | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.8 | 15 |
| 5 | FC Saarbrucken | 9 | 4 | 2 | 3 | 21 | 16 | 5 | 4.1 | 14 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 11 | 5 | 3.4 | 13 |
| 7 | Hoffenheim II | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 13 |
| 8 | Preussen Munster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 12 |
| 9 | Alemannia Aachen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 11 | Stuttgart II | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 18 | -2 | 3.8 | 11 |
| 12 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 11 |
| 13 | Fortuna Koln | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 14 | SV Meppen | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 15 | SSV Jahn Regensburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | 17 | 1 | 4.4 | 8 |
| 16 | FC Ingolstadt 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 17 | SV Wehen | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.6 | 8 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 20 | Havelse | 9 | 1 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiss Essen | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | MSV Duisburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 12 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 4 | Hoffenheim II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 7 |
| 5 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Alemannia Aachen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 7 | SG Sonnenhof Grossaspach | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 7 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Preussen Munster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | FC Saarbrucken | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 6 |
| 12 | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hansa Rostock | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Havelse | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 5 |
| 15 | Stuttgart II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 16 | SV Meppen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 3 | 3 |
| 18 | Fortuna Koln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 3 |
| 19 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 4 | 1 |
| 20 | SV Wehen | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Hansa Rostock | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 4 | FC Saarbrucken | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 4.5 | 7 |
| 6 | Stuttgart II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fortuna Koln | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | SV Wehen | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | Hoffenheim II | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 11 | SV Meppen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 12 | Preussen Munster | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 13 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 12 | -1 | 5.8 | 5 |
| 14 | Rot-Weiss Essen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Verl | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 16 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 4.4 | 2 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 20 | Havelse | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
MSV Duisburg Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | SV Elversberg | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Verl | A | 2-4 (1-0) | P | O |
| 08.08.2026 | SV Meppen | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.05.2026 | FC Viktoria Koln | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Erzgebirge Aue | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Energie Cottbus | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Hoffenheim II | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Waldhof Mannheim | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 07.04.2026 | VfL Osnabruck | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Wurzburger Kickers Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | 1.FC Koln | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | SV Wehen | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 2-2 (2-2) | N | O |
| 16.08.2024 | 1899 Hoffenheim | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.05.2022 | FSV Zwickau | A | 7-0 (1-0) | I | O |
| 08.05.2022 | Hallescher FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 30.04.2022 | SV Meppen | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 23.04.2022 | Viktoria Berlin | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 16.04.2022 | Eintracht Braunschweig | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.04.2022 | 1. FC Kaiserslautern | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2022 | 3. Liga | Wurzburger Kickers | 1-2 (0-2) | MSV Duisburg | P | O |
| 04.09.2021 | 3. Liga | MSV Duisburg | 2-0 (2-0) | Wurzburger Kickers | P | U |
| 13.06.2020 | 3. Liga | MSV Duisburg | 1-1 (0-1) | Wurzburger Kickers | N | U |
| 26.10.2019 | 3. Liga | Wurzburger Kickers | 0-2 (0-2) | MSV Duisburg | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 93.0% | 92.1% | 93.5% | 92.5% | 93.4% |
| 1 | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.50 1.4% | 1.50 1.4% | 1.51 2.0% | 1.50 1.3% | 1.51 6.3% |
| X | 4.10 5.3% | 4.10 5.3% | 4.40 6.4% | 4.25 2.3% | 4.37 6.6% | 4.25 5.6% | 4.35 4.4% |
| 2 | 6.01 14.7% | 6.01 14.7% | 5.50 0.9% | 5.45 13.5% | 5.60 1.8% | 5.60 12.0% | 5.60 5.7% |
| 0-2 | 2.14 22.2% | 2.14 22.2% | 2.20 17.0% | 2.17 16.5% | 2.20 1.9% | 2.14 16.1% | 2.20 18.5% |
| 3+ | 1.63 16.4% | 1.63 16.4% | 1.60 12.7% | 1.61 11.8% | 1.61 1.2% | 1.63 12.4% | 1.61 15.8% |
| 4+ | 2.52 20.0% | 2.52 20.0% | 2.60 22.6% | 2.57 22.4% | 2.60 21.5% | 2.60 20.9% | 2.60 27.5% |
| GG | 1.72 14.7% | 1.72 14.7% | 1.73 11.6% | 1.75 11.5% | 1.73 11.6% | 1.76 13.5% | 1.74 13.7% |
| NG | 1.98 18.9% | 1.98 18.9% | 2.00 13.0% | 1.97 13.2% | 2.01 12.6% | 1.95 15.2% | 2.00 13.0% |
| I2+ | 2.38 13.3% | 2.38 13.3% | 2.45 14.0% | 2.30 11.1% | 2.45 14.5% | 2.50 16.3% | 2.45 17.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice