VfL Osnabruck 1 - 2 Stuttgart II — rezultat
20.12.2025 13:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 | 11 | 15 | 4.1 | 24 |
| 2 | FC Viktoria Koln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 11 | 13 | 4.4 | 18 |
| 3 | Rot-Weiss Essen | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 18 |
| 4 | Hansa Rostock | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.8 | 15 |
| 5 | FC Saarbrucken | 9 | 4 | 2 | 3 | 21 | 16 | 5 | 4.1 | 14 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 11 | 5 | 3.4 | 13 |
| 7 | Hoffenheim II | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 13 |
| 8 | Preussen Munster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 12 |
| 9 | Alemannia Aachen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 11 | Stuttgart II | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 18 | -2 | 3.8 | 11 |
| 12 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 11 |
| 13 | Fortuna Koln | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 14 | SV Meppen | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 15 | SSV Jahn Regensburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | 17 | 1 | 4.4 | 8 |
| 16 | FC Ingolstadt 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 17 | SV Wehen | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.6 | 8 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 20 | Havelse | 9 | 1 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiss Essen | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | MSV Duisburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 12 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 4 | Hoffenheim II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 7 |
| 5 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Alemannia Aachen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 7 | SG Sonnenhof Grossaspach | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 7 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Preussen Munster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | FC Saarbrucken | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 6 |
| 12 | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hansa Rostock | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Havelse | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 5 |
| 15 | Stuttgart II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 16 | SV Meppen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 3 | 3 |
| 18 | Fortuna Koln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 3 |
| 19 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 4 | 1 |
| 20 | SV Wehen | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Hansa Rostock | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 4 | FC Saarbrucken | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 4.5 | 7 |
| 6 | Stuttgart II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fortuna Koln | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | SV Wehen | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | Hoffenheim II | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 11 | SV Meppen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 12 | Preussen Munster | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 13 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 12 | -1 | 5.8 | 5 |
| 14 | Rot-Weiss Essen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Verl | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 16 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 4.4 | 2 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 20 | Havelse | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
VfL Osnabruck Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | SSV Ulm 1846 | A | 3-5 (1-2) | P | O |
| 06.12.2025 | SV Wehen | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.11.2025 | Verl | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 22.11.2025 | FC Ingolstadt 04 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Energie Cottbus | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.11.2025 | MSV Duisburg | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | FC Schweinfurt 05 | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.10.2025 | Hoffenheim II | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Waldhof Mannheim | A | 1-4 (1-0) | P | O |
| 01.10.2025 | SSV Jahn Regensburg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Stuttgart II Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Hansa Rostock | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.12.2025 | Rot-Weiss Essen | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Havelse | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Erzgebirge Aue | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2025 | Alemannia Aachen | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 01.11.2025 | SSV Ulm 1846 | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 25.10.2025 | SSV Jahn Regensburg | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 18.10.2025 | FC Schweinfurt 05 | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 05.10.2025 | Hoffenheim II | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 30.09.2025 | SV Wehen | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2025 | 3. Liga | Stuttgart II | 1-2 (1-0) | VfL Osnabruck | P | O |
| 06.10.2024 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-0 (1-0) | Stuttgart II | P | U |
| 18.03.2016 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-1 (0-0) | VfL Osnabruck | P | U |
| 03.10.2015 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-1 (1-0) | Stuttgart II | N | U |
| 16.05.2015 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-0 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 21.11.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 3-1 (0-0) | Stuttgart II | P | O |
| 12.04.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 3-0 (1-0) | Stuttgart II | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 92.9% | 92.6% | 93.5% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 1.92 6.1% | 1.92 6.1% | 1.98 1.0% | 1.95 3.7% | 1.96 2.0% | 2.00 2.6% | 1.96 4.8% |
| X | 3.44 2.3% | 3.44 2.3% | 3.50 1.4% | 3.55 1.4% | 3.69 0.8% | 3.65 2.7% | 3.55 2.9% |
| 2 | 3.50 7.9% | 3.50 7.9% | 3.50 2.9% | 3.50 5.4% | 3.47 3.0% | 3.50 1.4% | 3.60 2.9% |
| 0-2 | 1.99 0.5% | 1.99 0.5% | 2.05 2.5% | 2.00 0.0% | 2.04 1.0% | 2.00 0.0% | 2.04 2.0% |
| 3+ | 1.73 0.6% | 1.73 0.6% | 1.70 1.7% | 1.72 0.0% | 1.71 0.6% | 1.78 0.0% | 1.71 0.6% |
| 4+ | 2.78 1.5% | 2.78 1.5% | 2.85 1.7% | 2.77 1.8% | 2.87 1.4% | 2.95 0.0% | 2.88 1.1% |
| GG | 1.62 0.6% | 1.62 0.6% | 1.63 0.0% | 1.63 1.8% | 1.63 0.0% | 1.67 0.6% | 1.63 0.6% |
| NG | 2.15 1.4% | 2.15 1.4% | 2.15 0.0% | 2.15 2.4% | 2.16 0.5% | 2.15 2.4% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.56 1.2% | 2.56 1.2% | 2.60 0.0% | 2.50 0.8% | 2.60 0.8% | 2.60 0.0% | 2.60 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice