Abia Warriors 2 - 0 El Kanemi Warriors — rezultat
12.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Djoliba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Djoliba | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.05.2025 | Ikorodu City | A | 3-2 (1-1) | I | O |
El Kanemi Warriors Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 07.09.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Ikorodu City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Bendel Insurance | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.05.2025 | Sunshine Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.05.2025 | Abia Warriors | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.05.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2025 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 (0-1) | El Kanemi Warriors | P | O |
| 15.12.2024 | NPFL | El Kanemi Warriors | 3-0 (2-0) | Abia Warriors | I | O |
| 15.05.2019 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 | El Kanemi Warriors | P | O |
| 10.02.2019 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 21.05.2018 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | El Kanemi Warriors | P | U |
| 17.01.2018 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 16.07.2017 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 19.02.2017 | NPFL | Abia Warriors | 0-1 | El Kanemi Warriors | I | U |
| 11.06.2016 | NPFL | El Kanemi Warriors | 2-0 | Abia Warriors | I | U |
| 24.02.2016 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 | El Kanemi Warriors | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 90.3% | 91.9% | 90.0% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.30 5.1% | 1.30 5.1% | 1.30 0.0% | 1.31 6.4% | 1.28 0.0% | 1.27 0.0% | 1.29 6.5% |
| X | 3.98 3.6% | 3.98 3.6% | 4.05 0.0% | 4.45 11.3% | 4.26 0.0% | 4.25 0.0% | 4.15 10.7% |
| 2 | 12.70 38.0% | 12.70 38.0% | 11.00 0.0% | 10.00 29.9% | 10.50 0.0% | 11.35 0.0% | 10.60 28.5% |
| 0-2 | 1.50 1.4% | 1.50 1.4% | 1.50 0.0% | 1.54 4.1% | 1.53 0.0% | 1.50 0.0% | 1.52 4.1% |
| 3+ | 2.42 2.0% | 2.42 2.0% | 2.30 0.0% | 2.32 6.1% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% | 2.28 5.0% |
| 4+ | 4.55 5.2% | 4.55 5.2% | 4.50 0.0% | 4.35 8.4% | 4.56 0.0% | 4.25 0.0% | 4.50 8.2% |
| GG | 3.28 15.5% | 3.28 15.5% | - | 3.25 8.3% | 3.27 0.0% | - | 3.25 10.2% |
| NG | 1.28 5.9% | 1.28 5.9% | - | 1.30 3.0% | 1.26 0.0% | - | 1.25 3.8% |
| I2+ | 3.44 2.3% | 3.44 2.3% | - | 3.40 6.8% | 3.43 0.0% | - | 3.40 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice