Abia Warriors 1 - 1 Plateau United — rezultat
14.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Plateau United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.12.2025 | Kun Khalifat FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | Rivers United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Plateau United Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Nasarawa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.12.2025 | Rivers United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | NPFL | Plateau United | 0-1 (0-0) | Abia Warriors | P | U |
| 09.03.2025 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 20.10.2024 | NPFL | Abia Warriors | 3-1 (2-1) | Plateau United | P | O |
| 03.04.2024 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 12.11.2023 | NPFL | Plateau United | 3-1 (3-1) | Abia Warriors | I | O |
| 21.05.2022 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 (1-0) | Plateau United | P | U |
| 30.01.2022 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 09.05.2021 | NPFL | Plateau United | 2-1 (1-0) | Abia Warriors | I | O |
| 05.04.2021 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 (2-1) | Plateau United | P | O |
| 19.04.2020 | NPFL | Plateau United | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 29.12.2019 | NPFL | Abia Warriors | 3-0 | Plateau United | P | O |
| 24.03.2019 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 17.03.2019 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 | Plateau United | N | U |
| 10.06.2018 | NPFL | Plateau United | 2-2 | Abia Warriors | N | O |
| 21.01.2018 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Plateau United | P | U |
| 18.06.2017 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 | Plateau United | P | O |
| 29.01.2017 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Abia Warriors | I | O |
| 03.07.2016 | NPFL | Abia Warriors | 0-1 | Plateau United | I | U |
| 06.03.2016 | NPFL | Plateau United | 1-1 | Abia Warriors | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.1% | 90.1% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.47 6.5% | 1.47 6.5% | 1.65 1.2% | 1.50 4.9% | 1.66 25.8% | 1.40 9.7% | 1.66 1.8% |
| X | 3.30 11.3% | 3.30 11.3% | 3.15 1.6% | 3.20 17.9% | 3.07 21.9% | 3.50 4.5% | 3.10 1.6% |
| 2 | 8.45 8.6% | 8.45 8.6% | 5.30 3.6% | 8.40 18.3% | 5.50 45.0% | 9.10 51.7% | 5.50 3.5% |
| 0-2 | 1.46 3.9% | 1.46 3.9% | 1.38 0.0% | 1.45 4.6% | 1.46 3.9% | 1.38 0.0% | 1.38 0.0% |
| 3+ | 2.49 6.4% | 2.49 6.4% | 2.65 1.9% | 2.57 8.4% | 2.70 15.9% | 2.55 0.0% | 2.65 0.0% |
| 4+ | 4.80 7.9% | 4.80 7.9% | 5.70 0.9% | 4.85 9.0% | 5.75 23.9% | 5.15 0.0% | 5.70 0.9% |
| GG | 2.67 1.5% | 2.67 1.5% | - | 2.62 3.0% | 2.60 18.5% | - | 2.60 1.9% |
| NG | 1.40 0.7% | 1.40 0.7% | - | 1.43 1.4% | 1.41 10.2% | - | 1.39 1.5% |
| I2+ | 3.58 4.7% | 3.58 4.7% | - | 3.60 2.9% | 3.99 15.3% | - | 3.95 2.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice