Abia Warriors 1 - 0 Warri Wolves — rezultat
21.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Kun Khalifat FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | Rivers United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Warri Wolves Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Kano Pillars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Ikorodu City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.11.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Enyimba | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2021 | NPFL | Warri Wolves | 2-0 (2-0) | Abia Warriors | I | U |
| 21.02.2021 | NPFL | Abia Warriors | 4-1 (2-1) | Warri Wolves | P | O |
| 24.05.2020 | NPFL | Warri Wolves | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 26.01.2020 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Warri Wolves | P | U |
| 17.07.2016 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Warri Wolves | P | U |
| 14.04.2016 | NPFL | Warri Wolves | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.4% | – | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.32 4.3% | 1.32 4.3% | 1.35 0.0% | 1.34 5.6% | - | 1.30 0.0% | 1.39 5.4% |
| X | 3.72 16.3% | 3.72 16.3% | 3.60 0.0% | 3.90 13.0% | - | 3.85 0.0% | 3.55 12.7% |
| 2 | 13.40 13.5% | 13.40 13.5% | 11.00 0.0% | 11.00 10.0% | - | 12.15 0.0% | 9.45 6.2% |
| 0-2 | 1.35 8.9% | 1.35 8.9% | 1.32 0.0% | 1.37 8.7% | - | 1.35 1.5% | 1.35 8.9% |
| 3+ | 2.74 18.0% | 2.74 18.0% | 2.95 0.0% | 2.85 18.6% | - | 2.70 3.6% | 2.75 19.1% |
| 4+ | 5.75 22.3% | 5.75 22.3% | 6.60 0.0% | 5.85 20.9% | - | 5.50 4.3% | 6.05 26.7% |
| GG | 3.66 21.3% | 3.66 21.3% | - | 3.85 12.5% | - | - | 3.60 12.2% |
| NG | 1.22 7.0% | 1.22 7.0% | - | 1.22 4.3% | - | - | 1.21 5.2% |
| I2+ | 4.00 16.7% | 4.00 16.7% | - | 4.10 14.6% | - | - | 4.00 14.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice