Abia Warriors 1 - 1 Wikki Tourist — rezultat
28.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Nasarawa United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 18.01.2026 | Kano Pillars | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Plateau United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.12.2025 | Plateau United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.12.2025 | Kun Khalifat FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | Rivers United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Wikki Tourist Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Kano Pillars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Plateau United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Warri Wolves | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Kun Khalifat FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Bendel Insurance | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Bayelsa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 07.05.2023 | NPFL | Wikki Tourist | 3-0 (3-0) | Abia Warriors | I | O |
| 12.02.2023 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 (1-0) | Wikki Tourist | N | U |
| 28.05.2022 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 (1-0) | Abia Warriors | I | U |
| 02.02.2022 | NPFL | Abia Warriors | 3-0 (1-0) | Wikki Tourist | P | O |
| 18.07.2021 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 27.02.2021 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (1-0) | Wikki Tourist | P | U |
| 12.04.2020 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Wikki Tourist | N | U |
| 22.12.2019 | NPFL | Wikki Tourist | 1-1 | Abia Warriors | N | U |
| 26.08.2018 | NPFL | Wikki Tourist | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 18.03.2018 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 | Wikki Tourist | P | U |
| 21.05.2017 | NPFL | Wikki Tourist | 3-0 | Abia Warriors | I | O |
| 19.04.2017 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 | Wikki Tourist | P | U |
| 23.07.2016 | NPFL | Wikki Tourist | 2-0 | Abia Warriors | I | U |
| 23.03.2016 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Wikki Tourist | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.8% | 90.0% | 90.0% | 89.9% |
| 1 | 1.72 23.7% | 1.72 23.7% | 1.73 11.6% | 1.73 21.8% | 1.69 22.5% | 1.75 20.7% | 1.72 21.1% |
| X | 3.06 17.3% | 3.06 17.3% | 2.95 10.6% | 3.25 16.7% | 3.01 19.9% | 3.15 7.4% | 2.95 19.2% |
| 2 | 5.17 42.2% | 5.17 42.2% | 5.20 16.1% | 4.90 32.9% | 5.35 36.7% | 4.50 43.0% | 5.20 32.0% |
| 0-2 | 1.36 11.1% | 1.36 11.1% | 1.34 5.6% | 1.37 9.9% | 1.52 0.7% | 1.36 4.2% | 1.34 11.8% |
| 3+ | 2.70 16.9% | 2.70 16.9% | 2.85 14.0% | 2.85 20.3% | 2.79 21.3% | 2.65 8.2% | 2.80 22.8% |
| 4+ | 5.40 28.6% | 5.40 28.6% | 6.25 20.2% | 5.75 29.2% | 6.05 32.7% | 5.50 13.4% | 6.25 38.9% |
| GG | 2.56 2.7% | 2.56 2.7% | - | 2.65 2.6% | 2.63 8.0% | - | 2.65 1.9% |
| NG | 1.43 1.4% | 1.43 1.4% | - | 1.42 1.4% | 1.40 4.5% | - | 1.37 0.7% |
| I2+ | 3.84 17.1% | 3.84 17.1% | - | 4.00 14.3% | 4.00 16.6% | - | 4.05 19.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice