Barau FC 2 - 0 Enugu Rangers — rezultat
17.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Barau FC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Katsina United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Plateau United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | Bayelsa United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Enugu Rangers Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Wikki Tourist | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 14.09.2025 | Kano Pillars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Plateau United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | – | 91.8% | 90.1% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 1.85 11.5% | 1.85 11.5% | - | 1.87 11.8% | 1.84 6.6% | 1.87 6.9% | 1.83 12.9% |
| X | 2.88 2.1% | 2.88 2.1% | - | 2.95 1.7% | 2.99 3.1% | 3.00 0.0% | 3.00 9.1% |
| 2 | 4.72 26.5% | 4.72 26.5% | - | 4.65 27.4% | 4.31 10.5% | 4.10 15.5% | 4.33 18.6% |
| 0-2 | 1.34 2.3% | 1.34 2.3% | - | 1.40 3.7% | 1.40 2.2% | 1.38 1.5% | 1.40 6.9% |
| 3+ | 2.78 4.8% | 2.78 4.8% | - | 2.72 7.8% | 2.70 4.3% | 2.60 1.9% | 2.60 13.3% |
| 4+ | 5.90 7.8% | 5.90 7.8% | - | 5.35 10.8% | 5.75 6.5% | 5.15 1.9% | 5.45 19.9% |
| GG | 2.41 0.8% | 2.41 0.8% | - | 2.40 2.0% | 2.41 0.4% | - | 2.35 6.0% |
| NG | 1.48 0.7% | 1.48 0.7% | - | 1.51 1.3% | 1.47 0.0% | - | 1.47 3.5% |
| I2+ | 4.00 4.8% | 4.00 4.8% | - | 3.85 8.3% | 3.99 1.0% | - | 3.85 9.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice