Bendel Insurance 2 - 0 Enyimba — rezultat
07.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Bendel Insurance Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | El Kanemi Warriors | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Kwara United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.12.2025 | Kwara United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Remo Stars | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 13.12.2025 | Enugu Rangers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Katsina United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Wikki Tourist | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Enyimba Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Bayelsa United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.01.2026 | Nasarawa United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.01.2026 | Shooting Stars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Shooting Stars | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Kwara United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | NPFL | Enyimba | 3-2 (1-1) | Bendel Insurance | I | O |
| 12.02.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (0-0) | Enyimba | P | U |
| 31.12.2024 | NPFL | Enyimba | 0-0 (0-0) | Bendel Insurance | N | U |
| 24.02.2024 | NPFL | Bendel Insurance | 0-0 (0-0) | Enyimba | N | U |
| 22.11.2023 | NPFL | Enyimba | 2-1 (0-0) | Bendel Insurance | I | O |
| 07.06.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 1-1 (1-1) | Enyimba | N | U |
| 26.03.2023 | NPFL | Enyimba | 1-1 (1-0) | Bendel Insurance | N | U |
| 19.02.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (1-0) | Enyimba | P | U |
| 07.04.2019 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Bendel Insurance | N | U |
| 03.03.2019 | NPFL | Bendel Insurance | 0-0 | Enyimba | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.3% | 91.4% | 90.2% | 90.2% | 90.3% |
| 1 | 1.65 7.8% | 1.65 7.8% | 1.65 0.0% | 1.62 4.5% | 1.65 0.0% | 1.60 1.2% | 1.65 0.0% |
| X | 3.16 4.2% | 3.16 3.7% | 3.15 0.0% | 3.35 4.3% | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 5.57 19.0% | 5.57 20.2% | 5.45 0.0% | 5.60 8.2% | 5.40 0.0% | 6.00 5.3% | 5.45 0.0% |
| 0-2 | 1.46 2.7% | 1.46 2.0% | 1.40 0.0% | 1.46 0.0% | 1.45 0.0% | 1.42 0.0% | 1.41 0.0% |
| 3+ | 2.49 4.6% | 2.49 3.3% | 2.55 0.0% | 2.52 0.0% | 2.53 0.0% | 2.45 0.0% | 2.55 0.0% |
| 4+ | 4.70 8.5% | 4.70 6.8% | 5.40 0.0% | 4.85 0.0% | 5.25 0.0% | 4.85 0.0% | 5.40 0.0% |
| GG | 2.36 3.3% | 2.36 4.5% | - | 2.47 3.9% | 2.47 0.0% | - | 2.50 0.0% |
| NG | 1.50 2.0% | 1.50 2.7% | - | 1.48 2.1% | 1.45 0.0% | - | 1.41 0.0% |
| I2+ | 3.50 4.8% | 3.50 2.3% | - | 3.50 5.4% | 3.78 0.0% | - | 3.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice