Bendel Insurance 3 - 0 Wikki Tourist — rezultat
29.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Bendel Insurance Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Kano Pillars | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 10.11.2025 | Plateau United | A | 1-0 | I | U |
| 06.11.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Warri Wolves | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.10.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Nasarawa United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Bayelsa United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Enyimba | A | 3-2 (1-1) | I | O |
Wikki Tourist Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Bayelsa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Barau FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Shooting Stars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.10.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Enugu Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2019 | NPFL | Bendel Insurance | 2-0 | Wikki Tourist | P | U |
| 30.01.2019 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 | Bendel Insurance | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.1% | 91.0% | 90.0% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.36 22.7% | 1.36 22.7% | 1.36 4.2% | 1.38 22.5% | 1.40 1.4% | 1.35 0.0% | 1.36 24.4% |
| X | 3.90 28.3% | 3.90 28.3% | 3.90 9.9% | 4.10 30.2% | 3.82 4.1% | 3.85 0.0% | 3.90 30.0% |
| 2 | 9.05 84.3% | 9.05 84.3% | 8.50 11.8% | 7.70 62.1% | 7.40 1.3% | 9.00 0.0% | 8.40 88.8% |
| 0-2 | 1.57 13.8% | 1.57 13.8% | 1.60 8.1% | 1.60 15.1% | 1.60 7.4% | 1.58 6.8% | 1.59 12.8% |
| 3+ | 2.14 18.3% | 2.14 18.3% | 2.12 10.9% | 2.20 20.6% | 2.17 9.6% | 2.10 8.7% | 2.12 16.9% |
| 4+ | 3.86 25.8% | 3.86 25.8% | 4.05 15.6% | 4.00 26.6% | 4.17 14.2% | 3.80 12.6% | 4.05 25.0% |
| GG | 2.56 7.1% | 2.56 7.1% | - | 2.60 4.0% | 2.55 8.9% | - | 2.65 12.8% |
| NG | 1.43 4.0% | 1.43 4.0% | - | 1.44 2.0% | 1.42 5.2% | - | 1.37 6.2% |
| I2+ | 3.14 15.6% | 3.14 15.6% | - | 3.25 16.7% | 3.25 8.7% | - | 3.20 16.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice