Enugu Rangers 2 - 0 Kano Pillars — rezultat
01.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enugu Rangers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | Plateau United | A | 2-1 | I | O |
| 25.01.2026 | Warri Wolves | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 19.01.2026 | Kun Khalifat FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Rivers United | H | 0-0 | N | U |
| 28.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Ikorodu City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Bayelsa United | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Kano Pillars Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.01.2026 | Wikki Tourist | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Nasarawa United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Nasarawa United | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Warri Wolves | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 03.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.11.2025 | Ikorodu City | H | 2-1 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 (0-0) | Enugu Rangers | I | U |
| 02.03.2025 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (1-1) | Enugu Rangers | I | O |
| 16.10.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 3-4 (0-4) | Kano Pillars | I | O |
| 13.03.2024 | NPFL | Kano Pillars | 1-1 (1-0) | Enugu Rangers | N | U |
| 28.10.2023 | NPFL | Enugu Rangers | 4-1 (1-1) | Kano Pillars | P | O |
| 26.06.2022 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 (0-0) | Enugu Rangers | I | U |
| 26.02.2022 | NPFL | Enugu Rangers | 0-0 (0-0) | Kano Pillars | N | U |
| 21.07.2021 | NPFL | Enugu Rangers | 2-0 (2-0) | Kano Pillars | P | U |
| 07.03.2021 | NPFL | Kano Pillars | 1-1 (1-1) | Enugu Rangers | N | U |
| 19.04.2020 | NPFL | Kano Pillars | 0-0 | Enugu Rangers | N | U |
| 19.02.2020 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 | Kano Pillars | P | U |
| 10.06.2019 | NPFL | Enugu Rangers | 1-1 | Kano Pillars | N | U |
| 05.08.2018 | NPFL | Kano Pillars | 0-0 | Enugu Rangers | N | U |
| 25.02.2018 | NPFL | Enugu Rangers | 1-1 | Kano Pillars | N | U |
| 16.07.2017 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 | Enugu Rangers | I | U |
| 23.04.2017 | NPFL | Enugu Rangers | 3-1 | Kano Pillars | P | O |
| 08.06.2016 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 | Kano Pillars | P | U |
| 21.02.2016 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 | Enugu Rangers | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.6% | 91.6% | 90.3% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.45 2.7% | 1.45 2.7% | 1.45 12.1% | 1.47 4.5% | 1.47 10.4% | 1.50 2.0% | 1.56 4.9% |
| X | 3.64 5.8% | 3.64 5.8% | 3.60 9.1% | 3.75 4.2% | 3.59 8.1% | 3.50 2.9% | 3.45 4.5% |
| 2 | 7.28 2.0% | 7.28 2.0% | 6.75 35.0% | 6.90 15.0% | 6.75 35.0% | 6.35 3.3% | 5.55 11.0% |
| 0-2 | 1.59 1.9% | 1.59 1.9% | 1.58 1.3% | 1.59 2.6% | 1.59 1.9% | 1.58 3.3% | 1.63 1.9% |
| 3+ | 2.19 2.7% | 2.19 2.7% | 2.15 2.4% | 2.22 3.5% | 2.19 3.3% | 2.10 4.5% | 2.05 2.4% |
| 4+ | 3.86 3.5% | 3.86 3.5% | 4.15 3.8% | 4.00 4.8% | 4.21 4.5% | 3.80 8.4% | 3.85 3.8% |
| GG | 2.31 1.3% | 2.31 1.3% | - | 2.40 2.1% | 2.44 15.1% | - | 2.15 2.4% |
| NG | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | - | 1.51 1.3% | 1.46 8.8% | - | 1.55 1.9% |
| I2+ | 3.14 1.9% | 3.14 1.9% | - | 3.15 7.4% | 3.27 2.5% | - | 3.10 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice