Enyimba 3 - 1 Kwara United — rezultat
14.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enyimba Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Kwara United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Barau FC | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 23.11.2025 | Shooting Stars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Nasarawa United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.11.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 26.10.2025 | Enugu Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.10.2025 | Kano Pillars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2025 | NPFL | Enyimba | 2-0 (2-0) | Kwara United | P | U |
| 27.01.2025 | NPFL | Kwara United | 2-0 (2-0) | Enyimba | I | U |
| 24.03.2024 | NPFL | Kwara United | 2-1 (1-1) | Enyimba | I | O |
| 05.11.2023 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 16.04.2023 | NPFL | Kwara United | 1-2 (1-1) | Enyimba | P | O |
| 29.01.2023 | NPFL | Enyimba | 3-0 (2-0) | Kwara United | P | O |
| 12.06.2022 | NPFL | Enyimba | 3-0 (2-0) | Kwara United | P | O |
| 16.02.2022 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Enyimba | I | U |
| 07.07.2021 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 20.01.2021 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Enyimba | I | U |
| 26.04.2020 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 19.02.2020 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Kwara United | P | U |
| 14.04.2019 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Kwara United | P | U |
| 20.01.2019 | NPFL | Kwara United | 3-2 | Enyimba | I | O |
| 16.09.2018 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Kwara United | N | U |
| 11.04.2018 | NPFL | Kwara United | 1-1 | Enyimba | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 91.3% | 90.2% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.58 5.4% | 1.58 5.4% | 1.50 0.0% | 1.54 2.0% | 1.42 0.0% | 1.50 0.0% | 1.57 0.0% |
| X | 3.25 4.8% | 3.25 4.8% | 3.35 0.0% | 3.40 2.9% | 3.76 0.0% | 3.30 0.0% | 3.25 0.0% |
| 2 | 6.22 15.2% | 6.22 15.2% | 7.00 0.0% | 6.60 2.9% | 7.20 0.0% | 7.05 0.0% | 6.05 0.0% |
| 0-2 | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | 1.40 0.0% | 1.42 1.4% | 1.41 0.0% | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% |
| 3+ | 2.52 8.4% | 2.52 8.4% | 2.60 0.0% | 2.67 2.7% | 2.63 0.0% | 2.50 0.0% | 2.60 0.0% |
| 4+ | 4.95 10.0% | 4.95 10.0% | 5.50 0.0% | 5.20 4.0% | 5.55 0.0% | 4.90 0.0% | 5.50 0.0% |
| GG | 2.50 2.0% | 2.50 2.0% | - | 2.80 1.8% | 2.97 0.0% | - | 2.70 0.0% |
| NG | 1.45 2.7% | 1.45 2.7% | - | 1.39 0.7% | 1.32 0.0% | - | 1.36 0.0% |
| I2+ | 3.58 4.5% | 3.58 4.5% | - | 3.70 2.6% | 3.92 0.0% | - | 3.90 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice