Enyimba 3 - 0 Shooting Stars — rezultat
28.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enyimba Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Kwara United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Shooting Stars Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Barau FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.12.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Wikki Tourist | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2025 | NPFL | Enyimba | 1-1 (1-1) | Shooting Stars | N | U |
| 13.10.2024 | NPFL | Shooting Stars | 0-0 (0-0) | Enyimba | N | U |
| 17.02.2024 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Shooting Stars | P | U |
| 21.01.2024 | NPFL | Shooting Stars | 1-2 (0-0) | Enyimba | P | O |
| 21.05.2023 | NPFL | Shooting Stars | 0-0 (0-0) | Enyimba | N | U |
| 15.02.2023 | NPFL | Enyimba | 2-0 (2-0) | Shooting Stars | P | U |
| 25.04.2022 | NPFL | Shooting Stars | 2-0 (2-0) | Enyimba | I | U |
| 09.01.2022 | NPFL | Enyimba | 1-0 (0-0) | Shooting Stars | P | U |
| 23.07.2017 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 | Enyimba | I | U |
| 01.03.2017 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Shooting Stars | N | U |
| 12.06.2016 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 | Enyimba | I | U |
| 30.03.2016 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Shooting Stars | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.7% | 90.1% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.61 1.9% | 1.61 1.9% | 1.55 4.9% | 1.70 2.4% | 1.65 3.8% | 1.58 0.6% | 1.55 4.3% |
| X | 3.18 7.0% | 3.18 7.0% | 3.35 9.8% | 3.15 10.0% | 3.29 1.8% | 3.25 0.0% | 3.35 9.8% |
| 2 | 6.02 5.6% | 6.02 5.6% | 6.00 1.6% | 5.40 10.2% | 5.00 8.3% | 5.90 1.7% | 6.00 2.4% |
| 0-2 | 1.43 8.9% | 1.43 8.9% | 1.48 13.8% | 1.41 10.8% | 1.48 0.7% | 1.41 2.2% | 1.47 13.1% |
| 3+ | 2.58 15.7% | 2.58 15.7% | 2.38 22.0% | 2.72 22.5% | 2.77 9.8% | 2.50 3.8% | 2.38 20.7% |
| 4+ | 5.15 24.1% | 5.15 24.1% | 4.85 29.7% | 5.35 30.5% | 6.00 13.7% | 5.00 6.5% | 4.85 29.7% |
| GG | 2.46 13.9% | 2.46 13.9% | - | 2.55 17.5% | 2.65 13.1% | - | 2.50 18.0% |
| NG | 1.46 8.2% | 1.46 8.2% | - | 1.46 9.3% | 1.39 6.9% | - | 1.41 9.3% |
| I2+ | 3.72 16.3% | 3.72 16.3% | - | 3.80 15.2% | 3.98 7.7% | - | 3.55 17.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice