Ikorodu City 1 - 1 Bayelsa United — rezultat
22.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.02.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.02.2026 | Barau FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.01.2026 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Remo Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Enugu Rangers | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Nasarawa United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.02.2026 | Enyimba | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Barau FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | NPFL | Bayelsa United | 1-1 (1-0) | Ikorodu City | N | U |
| 07.05.2025 | NPFL | Ikorodu City | 3-2 (2-2) | Bayelsa United | P | O |
| 08.12.2024 | NPFL | Bayelsa United | 1-0 (0-0) | Ikorodu City | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.0% | 91.1% | 90.1% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.28 9.2% | 1.28 9.2% | 1.34 4.3% | 1.32 12.6% | 1.28 3.8% | 1.32 1.5% | 1.33 8.3% |
| X | 4.15 13.7% | 4.15 13.7% | 3.90 5.4% | 4.20 15.1% | 4.16 4.8% | 4.00 3.9% | 4.00 11.1% |
| 2 | 12.50 48.8% | 12.50 48.8% | 9.25 18.6% | 9.80 55.6% | 11.40 20.0% | 9.75 21.1% | 9.50 33.8% |
| 0-2 | 1.54 0.6% | 1.54 0.6% | 1.53 0.0% | 1.53 2.5% | 1.55 1.9% | 1.53 1.3% | 1.56 2.0% |
| 3+ | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | 2.25 0.0% | 2.35 4.4% | 2.26 2.3% | 2.20 2.3% | 2.18 1.8% |
| 4+ | 4.30 1.2% | 4.30 1.2% | 4.45 1.1% | 4.40 3.5% | 4.43 3.7% | 4.15 3.8% | 4.20 4.5% |
| GG | 3.04 21.6% | 3.04 21.6% | - | 3.10 30.8% | 3.37 14.6% | - | 2.95 15.7% |
| NG | 1.32 9.0% | 1.32 9.0% | - | 1.32 13.2% | 1.25 5.3% | - | 1.31 6.4% |
| I2+ | 3.34 1.8% | 3.34 1.8% | - | 3.30 1.5% | 3.37 2.1% | - | 3.25 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice