Ikorodu City 2 - 0 Kun Khalifat FC — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Rivers United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Enyimba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Kun Khalifat FC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Enyimba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Barau FC | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 21.09.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 07.09.2025 | Kwara United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.09.2025 | Remo Stars | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 24.08.2025 | Enugu Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.6% | 90.1% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.26 8.0% | 1.26 8.0% | 1.29 0.0% | 1.30 7.1% | 1.30 1.6% | 1.30 6.6% | 1.29 7.9% |
| X | 4.40 15.8% | 4.40 15.8% | 4.20 0.0% | 4.50 12.5% | 4.19 1.6% | 4.00 11.1% | 4.20 13.5% |
| 2 | 12.40 38.5% | 12.40 38.5% | 10.00 0.0% | 10.00 25.0% | 9.75 8.9% | 10.90 24.8% | 10.20 27.5% |
| 0-2 | 1.66 5.7% | 1.66 5.7% | 1.63 0.0% | 1.53 0.0% | 1.69 3.0% | 1.50 6.3% | 1.64 7.9% |
| 3+ | 2.07 11.9% | 2.07 11.9% | 2.05 0.0% | 2.35 0.0% | 2.02 3.3% | 2.25 9.8% | 2.04 9.3% |
| 4+ | 3.58 0.0% | 3.58 0.0% | 3.85 0.0% | 4.40 1.1% | 3.74 4.8% | 4.25 14.9% | 3.85 13.5% |
| GG | 2.84 2.9% | 2.84 2.9% | - | 3.30 17.9% | 2.76 8.3% | - | 2.88 4.7% |
| NG | 1.36 4.2% | 1.36 4.2% | - | 1.28 7.9% | 1.36 3.8% | - | 1.32 2.2% |
| I2+ | 3.04 1.3% | 3.04 1.3% | - | 3.45 0.0% | 3.04 2.9% | - | 3.10 8.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice