Ikorodu City 1 - 0 Kwara United — rezultat
18.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Remo Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Enugu Rangers | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.11.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Warri Wolves | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Kwara United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Bendel Insurance | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.12.2025 | Bendel Insurance | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.12.2025 | Enyimba | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Barau FC | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 23.11.2025 | Shooting Stars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Nasarawa United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.11.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | NPFL | Kwara United | 0-0 (0-0) | Ikorodu City | N | U |
| 09.02.2025 | NPFL | Ikorodu City | 2-1 (1-1) | Kwara United | P | O |
| 22.09.2024 | NPFL | Kwara United | 0-0 (0-0) | Ikorodu City | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.2% | 91.0% | 90.2% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.31 3.0% | 1.31 3.0% | 1.36 3.0% | 1.33 4.3% | 1.34 3.1% | 1.32 1.5% | 1.36 3.0% |
| X | 4.05 7.1% | 4.05 7.1% | 3.70 7.5% | 4.10 2.5% | 3.87 7.6% | 3.85 3.8% | 3.70 7.5% |
| 2 | 11.10 6.7% | 11.10 6.7% | 9.75 2.5% | 9.70 26.0% | 9.60 2.0% | 10.80 1.8% | 9.70 2.0% |
| 0-2 | 1.44 5.9% | 1.44 5.9% | 1.40 8.5% | 1.43 6.5% | 1.48 4.5% | 1.42 5.3% | 1.40 8.5% |
| 3+ | 2.54 10.0% | 2.54 10.0% | 2.60 15.6% | 2.62 11.5% | 2.63 15.9% | 2.45 8.9% | 2.60 15.6% |
| 4+ | 5.10 17.8% | 5.10 17.8% | 5.50 25.0% | 5.25 19.3% | 5.55 24.2% | 4.85 14.1% | 5.50 25.0% |
| GG | 3.14 14.2% | 3.14 14.2% | - | 3.50 26.4% | 3.47 12.3% | - | 3.45 11.3% |
| NG | 1.30 5.8% | 1.30 5.8% | - | 1.26 9.4% | 1.24 3.9% | - | 1.22 4.7% |
| I2+ | 3.58 4.7% | 3.58 4.7% | - | 3.60 4.3% | 3.91 15.3% | - | 3.90 16.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice