Ikorodu City 1 - 0 Remo Stars — rezultat
28.12.2025 17:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Enugu Rangers | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.11.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Warri Wolves | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Rivers United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Remo Stars Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Bendel Insurance | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 14.12.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Enyimba | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 03.12.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Barau FC | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.11.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.11.2025 | Enugu Rangers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.11.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2025 | NPFL | Remo Stars | 4-1 (2-1) | Ikorodu City | I | O |
| 15.12.2024 | NPFL | Ikorodu City | 1-1 (0-1) | Remo Stars | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.2% | 91.7% | 90.2% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.51 4.1% | 1.51 4.1% | 1.55 9.2% | 1.63 7.9% | 1.58 9.0% | 1.50 8.7% | 1.55 8.4% |
| X | 3.36 7.9% | 3.36 7.9% | 3.45 8.0% | 3.25 13.3% | 3.40 7.6% | 3.50 9.1% | 3.45 8.0% |
| 2 | 7.03 2.8% | 7.03 2.8% | 5.75 19.0% | 5.90 3.3% | 5.50 18.5% | 6.35 20.6% | 5.75 18.4% |
| 0-2 | 1.58 4.6% | 1.58 4.6% | 1.58 3.1% | 1.50 1.3% | 1.60 3.6% | 1.58 0.0% | 1.58 3.7% |
| 3+ | 2.21 6.4% | 2.21 6.4% | 2.15 4.9% | 2.42 2.1% | 2.16 4.3% | 2.10 0.0% | 2.12 3.9% |
| 4+ | 3.98 13.5% | 3.98 13.5% | 4.10 7.9% | 4.60 3.4% | 4.14 7.0% | 3.80 0.0% | 4.10 7.9% |
| GG | 2.24 9.3% | 2.24 9.3% | - | 2.32 7.9% | 2.23 4.3% | - | 2.25 5.5% |
| NG | 1.55 6.2% | 1.55 6.2% | - | 1.54 4.8% | 1.54 2.7% | - | 1.51 3.4% |
| I2+ | 3.20 6.4% | 3.20 6.4% | - | 3.40 2.9% | 3.24 4.5% | - | 3.20 4.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice