Ikorodu City 1 - 0 Shooting Stars — rezultat
29.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Remo Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Enugu Rangers | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.11.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Shooting Stars Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Bendel Insurance | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Bayelsa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Enyimba | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.12.2025 | Enyimba | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 21.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Barau FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.12.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | NPFL | Shooting Stars | 1-1 (1-1) | Ikorodu City | N | U |
| 06.04.2025 | NPFL | Shooting Stars | 0-0 (0-0) | Ikorodu City | N | U |
| 17.11.2024 | NPFL | Ikorodu City | 2-1 (0-1) | Shooting Stars | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 91.5% | 90.3% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.67 10.6% | 1.67 10.6% | 1.68 1.8% | 1.68 5.7% | 1.70 1.8% | 1.70 1.2% | 1.67 5.7% |
| X | 3.10 10.1% | 3.10 10.1% | 3.00 3.2% | 3.15 8.7% | 2.99 2.9% | 3.15 5.0% | 3.00 10.4% |
| 2 | 5.57 16.9% | 5.57 16.9% | 5.60 1.8% | 5.55 2.6% | 5.40 0.9% | 4.90 3.9% | 5.60 0.9% |
| 0-2 | 1.38 11.0% | 1.38 11.0% | 1.34 4.3% | 1.38 10.4% | 1.36 3.5% | 1.38 2.8% | 1.34 12.4% |
| 3+ | 2.77 22.0% | 2.77 22.0% | 2.85 9.6% | 2.82 21.6% | 2.86 8.3% | 2.60 6.1% | 2.80 26.1% |
| 4+ | 5.55 32.1% | 5.55 32.1% | 6.20 12.7% | 5.80 34.9% | 6.30 12.5% | 5.35 10.3% | 6.20 40.9% |
| GG | 2.53 9.5% | 2.53 9.5% | - | 2.72 17.2% | 2.69 5.9% | - | 2.70 17.4% |
| NG | 1.44 5.3% | 1.44 5.3% | - | 1.40 9.7% | 1.38 2.8% | - | 1.35 9.4% |
| I2+ | 3.86 17.7% | 3.86 17.7% | - | 3.90 13.0% | 4.08 3.8% | - | 4.05 20.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice