Kano Pillars 1 - 0 Kwara United — rezultat
08.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kano Pillars Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Enugu Rangers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Wikki Tourist | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Niger Tornadoes | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 11.05.2025 | Shooting Stars | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 07.05.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2025 | Rivers United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 19.04.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Kwara United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.09.2025 | Asante Kotoko | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Asante Kotoko | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 14.09.2025 | Warri Wolves | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.09.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.05.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 11.05.2025 | Rivers United | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | NPFL | Kwara United | 2-0 (1-0) | Kano Pillars | I | U |
| 20.10.2024 | NPFL | Kano Pillars | 1-1 (0-0) | Kwara United | N | U |
| 12.06.2024 | NPFL | Kwara United | 2-0 (1-0) | Kano Pillars | I | U |
| 28.12.2023 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (1-1) | Kwara United | P | O |
| 08.05.2022 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (0-1) | Kwara United | P | O |
| 20.01.2022 | NPFL | Kwara United | 1-0 (0-0) | Kano Pillars | I | U |
| 28.07.2021 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Kano Pillars | I | U |
| 17.03.2021 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 (0-0) | Kwara United | P | U |
| 25.03.2020 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
| 08.12.2019 | NPFL | Kano Pillars | 6-1 | Kwara United | P | O |
| 02.09.2018 | NPFL | Kano Pillars | 0-0 | Kwara United | N | U |
| 25.03.2018 | NPFL | Kwara United | 2-1 | Kano Pillars | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 90.0% | 91.9% | 90.2% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.53 6.1% | 1.53 6.1% | 1.53 0.0% | 1.59 1.9% | 1.52 2.7% | 1.53 2.0% | 1.53 6.1% |
| X | 3.45 4.5% | 3.45 4.5% | 3.35 0.0% | 3.45 1.5% | 3.36 7.2% | 3.30 2.9% | 3.35 4.7% |
| 2 | 6.43 17.1% | 6.43 17.1% | 6.30 0.0% | 5.90 5.4% | 6.55 3.1% | 6.50 2.3% | 6.30 13.5% |
| 0-2 | 1.44 0.7% | 1.44 0.7% | 1.45 0.0% | 1.47 1.4% | 1.46 0.0% | 1.42 2.9% | 1.45 2.1% |
| 3+ | 2.43 1.2% | 2.43 1.2% | 2.45 0.0% | 2.50 2.0% | 2.51 1.6% | 2.45 5.8% | 2.45 2.0% |
| 4+ | 4.75 0.0% | 4.75 0.0% | 5.00 0.0% | 4.90 0.0% | 5.20 2.0% | 4.75 7.8% | 5.00 5.7% |
| GG | 2.51 5.5% | 2.51 5.5% | - | 2.52 0.0% | 2.70 1.9% | - | 2.60 2.0% |
| NG | 1.46 3.3% | 1.46 3.3% | - | 1.47 0.7% | 1.38 0.7% | - | 1.38 2.1% |
| I2+ | 3.50 0.6% | 3.50 0.6% | - | 3.65 3.9% | 3.76 1.3% | - | 3.70 2.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice