Kun Khalifat FC 0 - 1 Katsina United — rezultat
28.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Plateau United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Katsina United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2025 | Rivers United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.12.2025 | Ikorodu City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Bendel Insurance | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Bayelsa United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.11.2025 | Enyimba | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Barau FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.4% | 90.0% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.55 13.4% | 1.55 13.4% | 1.60 5.9% | 1.59 15.0% | 1.59 4.8% | 1.60 7.0% | 1.61 5.3% |
| X | 3.20 4.9% | 3.20 4.9% | 3.20 6.7% | 3.35 8.1% | 3.37 6.0% | 3.35 11.7% | 3.20 6.7% |
| 2 | 6.94 48.9% | 6.94 48.9% | 5.70 6.5% | 6.00 39.5% | 5.40 5.9% | 5.35 4.9% | 5.70 6.5% |
| 0-2 | 1.36 0.7% | 1.36 0.7% | 1.40 3.7% | 1.43 0.7% | 1.41 3.7% | 1.36 1.4% | 1.40 3.7% |
| 3+ | 2.70 1.5% | 2.70 1.5% | 2.60 7.1% | 2.62 1.9% | 2.65 6.4% | 2.65 3.9% | 2.60 7.1% |
| 4+ | 5.65 1.8% | 5.65 1.8% | 5.50 9.8% | 5.30 2.9% | 5.60 9.7% | 5.50 6.8% | 5.55 9.8% |
| GG | 2.73 16.7% | 2.73 16.7% | - | 2.60 9.7% | 2.65 0.7% | - | 2.65 0.0% |
| NG | 1.38 8.6% | 1.38 8.6% | - | 1.44 4.6% | 1.39 0.0% | - | 1.37 0.0% |
| I2+ | 3.94 2.6% | 3.94 2.6% | - | 3.80 1.3% | 3.93 3.0% | - | 3.90 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice