Nasarawa United 1 - 1 Bayelsa United — rezultat
08.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.01.2026 | Enyimba | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 18.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.01.2026 | Kano Pillars | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Kano Pillars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.12.2025 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Plateau United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Enyimba | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Barau FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Enugu Rangers | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | NPFL | Bayelsa United | 1-2 (1-1) | Nasarawa United | P | O |
| 19.02.2025 | NPFL | Bayelsa United | 2-2 (1-2) | Nasarawa United | N | O |
| 06.10.2024 | NPFL | Nasarawa United | 0-0 (0-0) | Bayelsa United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.3% | 90.0% | 89.9% | 89.9% |
| 1 | 1.49 3.5% | 1.49 3.5% | 1.53 10.0% | 1.53 2.5% | 1.56 8.2% | 1.63 4.1% | 1.62 5.3% |
| X | 3.42 1.2% | 3.42 1.2% | 3.60 14.3% | 3.40 0.0% | 3.45 12.4% | 3.35 11.7% | 3.35 9.8% |
| 2 | 7.24 19.6% | 7.24 19.6% | 5.50 11.1% | 6.80 11.5% | 5.55 8.8% | 5.00 5.7% | 5.10 0.0% |
| 0-2 | 1.57 12.9% | 1.57 12.9% | 1.63 18.1% | 1.64 14.7% | 1.64 1.9% | 1.58 14.5% | 1.60 15.1% |
| 3+ | 2.14 17.4% | 2.14 17.4% | 2.05 22.6% | 2.12 19.1% | 2.10 1.9% | 2.10 17.6% | 2.10 20.8% |
| 4+ | 3.90 26.4% | 3.90 26.4% | 3.90 30.4% | 3.85 24.5% | 3.95 26.9% | 3.80 26.2% | 4.00 29.2% |
| GG | 2.24 22.2% | 2.24 22.2% | - | 2.20 16.0% | 2.18 11.0% | - | 2.15 14.0% |
| NG | 1.55 14.8% | 1.55 14.8% | - | 1.59 11.2% | 1.57 7.5% | - | 1.57 11.3% |
| I2+ | 3.20 15.8% | 3.20 15.8% | - | 3.15 17.1% | 3.15 18.0% | - | 3.15 20.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice