Nasarawa United 1 - 0 Bendel Insurance — rezultat
22.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Katsina United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Bayelsa United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.02.2026 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.01.2026 | Enyimba | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 18.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.01.2026 | Kano Pillars | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Kano Pillars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.12.2025 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Plateau United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Bendel Insurance Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Bayelsa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Enyimba | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.02.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | El Kanemi Warriors | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Kwara United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.12.2025 | Kwara United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Remo Stars | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 13.12.2025 | Enugu Rangers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 0-1 (0-0) | Nasarawa United | P | U |
| 20.04.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 1-1 (0-1) | Nasarawa United | N | U |
| 27.11.2024 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-1) | Bendel Insurance | P | O |
| 21.05.2023 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (0-1) | Bendel Insurance | N | U |
| 15.02.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (0-0) | Nasarawa United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 91.8% | 90.0% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 1.73 7.5% | 1.73 7.5% | 1.70 6.3% | 1.74 5.5% | 1.73 0.0% | 1.60 0.0% | 1.73 4.2% |
| X | 2.97 5.7% | 2.97 5.7% | 3.10 6.1% | 3.00 7.7% | 2.92 0.0% | 3.15 0.0% | 2.90 4.9% |
| 2 | 5.37 12.4% | 5.37 12.4% | 5.10 5.6% | 5.50 0.9% | 5.25 0.0% | 6.00 0.0% | 5.30 3.6% |
| 0-2 | 1.31 3.7% | 1.31 3.7% | 1.30 5.1% | 1.35 2.9% | 1.32 0.0% | 1.33 0.0% | 1.31 4.4% |
| 3+ | 2.92 8.6% | 2.92 8.6% | 3.00 11.1% | 2.95 6.5% | 3.04 0.0% | 2.80 0.0% | 3.00 11.1% |
| 4+ | 6.15 12.8% | 6.15 12.8% | 6.80 17.2% | 5.90 6.3% | 6.85 0.0% | 5.85 0.0% | 6.80 16.2% |
| GG | 2.63 1.2% | 2.63 1.2% | - | 2.65 1.9% | 2.80 0.0% | - | 2.80 6.9% |
| NG | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | - | 1.42 0.7% | 1.35 0.0% | - | 1.34 2.9% |
| I2+ | 4.15 8.1% | 4.15 8.1% | - | 4.00 0.0% | 4.28 0.0% | - | 4.25 9.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice