Nasarawa United 1 - 1 Enyimba — rezultat
28.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 18.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.01.2026 | Kano Pillars | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Kano Pillars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.12.2025 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Plateau United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Enyimba Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.01.2026 | Shooting Stars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Shooting Stars | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Kwara United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | NPFL | Enyimba | 0-0 (0-0) | Nasarawa United | N | U |
| 11.05.2025 | NPFL | Nasarawa United | 3-2 (2-1) | Enyimba | P | O |
| 08.01.2025 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Nasarawa United | I | O |
| 29.03.2023 | NPFL | Enyimba | 1-1 (1-0) | Nasarawa United | N | U |
| 14.01.2023 | NPFL | Nasarawa United | 1-2 (0-2) | Enyimba | I | O |
| 28.05.2022 | NPFL | Enyimba | 3-2 (1-0) | Nasarawa United | I | O |
| 02.02.2022 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-1) | Enyimba | P | O |
| 20.06.2021 | NPFL | Enyimba | 0-0 (0-0) | Nasarawa United | N | U |
| 03.02.2021 | NPFL | Nasarawa United | 1-2 (1-2) | Enyimba | I | O |
| 23.02.2020 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 | Enyimba | P | U |
| 14.11.2019 | NPFL | Enyimba | 3-1 | Nasarawa United | I | O |
| 03.06.2018 | NPFL | Nasarawa United | 4-3 | Enyimba | P | O |
| 25.01.2018 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Nasarawa United | I | U |
| 18.06.2017 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Enyimba | P | U |
| 29.01.2017 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Nasarawa United | I | O |
| 05.06.2016 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 | Enyimba | P | O |
| 21.05.2016 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Nasarawa United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.3% | 90.2% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.51 2.6% | 1.51 2.6% | 1.55 3.1% | 1.53 7.3% | 1.55 0.0% | 1.57 0.0% | 1.54 3.8% |
| X | 3.38 4.0% | 3.38 4.0% | 3.30 1.5% | 3.60 9.1% | 3.30 0.6% | 3.50 0.0% | 3.30 3.1% |
| 2 | 6.97 4.3% | 6.97 4.3% | 6.25 9.6% | 6.10 13.0% | 6.25 1.6% | 5.35 0.0% | 6.25 7.8% |
| 0-2 | 1.48 4.2% | 1.48 4.2% | 1.42 2.1% | 1.46 2.8% | 1.47 0.7% | 1.42 2.7% | 1.42 0.7% |
| 3+ | 2.44 6.9% | 2.44 6.9% | 2.50 4.2% | 2.55 3.8% | 2.55 1.9% | 2.45 4.3% | 2.50 2.0% |
| 4+ | 4.70 10.5% | 4.70 10.5% | 5.25 6.1% | 4.90 5.8% | 5.30 3.6% | 4.85 7.8% | 5.25 2.8% |
| GG | 2.44 4.7% | 2.44 4.7% | - | 2.65 3.1% | 2.68 1.8% | - | 2.65 1.1% |
| NG | 1.47 2.8% | 1.47 2.8% | - | 1.43 1.4% | 1.38 0.7% | - | 1.37 0.7% |
| I2+ | 3.50 6.7% | 3.50 6.7% | - | 3.25 15.6% | 3.81 1.8% | - | 3.80 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice