Nasarawa United 1 - 1 Kwara United — rezultat
09.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Bendel Insurance | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Kwara United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 26.10.2025 | Enugu Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.10.2025 | Kano Pillars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.09.2025 | Asante Kotoko | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Asante Kotoko | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 14.09.2025 | Warri Wolves | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2025 | NPFL | Kwara United | 1-0 (0-0) | Nasarawa United | I | U |
| 10.11.2024 | NPFL | Nasarawa United | 0-1 (0-1) | Kwara United | I | U |
| 07.05.2023 | NPFL | Kwara United | 1-0 (0-0) | Nasarawa United | I | U |
| 11.02.2023 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 03.07.2022 | NPFL | Kwara United | 3-0 (1-0) | Nasarawa United | I | O |
| 02.03.2022 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (0-1) | Kwara United | N | U |
| 09.05.2021 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (0-0) | Kwara United | P | O |
| 04.04.2021 | NPFL | Kwara United | 2-0 (0-0) | Nasarawa United | I | U |
| 22.03.2020 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Nasarawa United | N | U |
| 01.12.2019 | NPFL | Nasarawa United | 0-1 | Kwara United | I | U |
| 01.08.2018 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Nasarawa United | N | U |
| 18.02.2018 | NPFL | Nasarawa United | 3-3 | Kwara United | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.6% | 91.5% | 90.2% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.66 14.5% | 1.66 14.5% | 1.63 0.0% | 1.61 9.5% | 1.35 11.8% | 1.40 11.4% | 1.61 8.1% |
| X | 2.98 12.4% | 2.98 12.4% | 2.95 0.0% | 3.15 11.3% | 3.73 16.9% | 3.50 7.7% | 3.05 7.6% |
| 2 | 6.10 27.4% | 6.10 27.4% | 6.60 0.0% | 6.50 13.3% | 10.00 42.9% | 9.00 53.8% | 6.30 14.3% |
| 0-2 | 1.25 10.7% | 1.25 10.7% | 1.23 0.0% | 1.29 6.5% | 1.32 5.6% | 1.27 0.0% | 1.24 8.1% |
| 3+ | 3.28 13.9% | 3.28 13.9% | 3.45 0.0% | 3.25 16.1% | 3.03 13.2% | 3.10 0.0% | 3.40 23.6% |
| 4+ | 7.30 0.0% | 7.30 0.0% | 8.25 0.0% | 7.00 25.0% | 6.85 18.0% | 6.50 0.0% | 8.25 35.2% |
| GG | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | - | 3.30 6.5% | 4.02 10.4% | - | 3.45 11.3% |
| NG | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% | - | 1.29 2.3% | 1.18 2.5% | - | 1.23 3.1% |
| I2+ | 4.65 0.0% | 4.65 0.0% | - | 4.65 16.3% | 4.27 10.3% | - | 4.70 17.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice