Niger Tornadoes 2 - 0 Barau FC — rezultat
28.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Kano Pillars | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Plateau United | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Barau FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2025 | Nasarawa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2025 | Rivers United | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Shooting Stars | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Kwara United | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 23.11.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Katsina United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.1% | 91.3% | 90.0% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.69 15.8% | 1.69 15.8% | 1.68 1.8% | 1.67 10.6% | 1.64 1.9% | 1.65 3.1% | 1.69 3.0% |
| X | 3.04 13.1% | 3.04 13.1% | 3.10 6.1% | 3.25 9.7% | 3.15 6.0% | 3.15 3.1% | 3.10 6.1% |
| 2 | 5.58 24.6% | 5.58 24.6% | 5.20 2.0% | 5.30 17.2% | 5.45 2.8% | 5.35 5.3% | 5.15 1.0% |
| 0-2 | 1.46 7.0% | 1.46 7.0% | 1.42 10.1% | 1.45 4.6% | 1.66 4.4% | 1.42 7.2% | 1.42 9.6% |
| 3+ | 2.49 10.7% | 2.49 10.7% | 2.50 16.3% | 2.55 7.6% | 2.56 16.9% | 2.45 11.4% | 2.50 16.3% |
| 4+ | 4.65 3.1% | 4.65 3.1% | 5.25 26.5% | 4.90 10.1% | 5.35 26.8% | 4.85 16.9% | 5.25 26.5% |
| GG | 2.29 10.2% | 2.29 10.2% | - | 2.45 2.0% | 2.51 13.1% | - | 2.45 14.0% |
| NG | 1.53 2.7% | 1.53 2.7% | - | 1.49 1.4% | 1.43 7.7% | - | 1.44 7.1% |
| I2+ | 3.50 7.7% | 3.50 7.7% | - | 2.95 15.7% | 3.82 16.8% | - | 3.80 16.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice