Niger Tornadoes 0 - 0 Warri Wolves — rezultat
01.03.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.02.2026 | Bendel Insurance | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Bayelsa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Enyimba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Warri Wolves Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.02.2026 | Shooting Stars | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 08.02.2026 | El Kanemi Warriors | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.02.2026 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.01.2026 | Remo Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.01.2026 | Enugu Rangers | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 19.01.2026 | Katsina United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Wikki Tourist | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Wikki Tourist | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2025 | NPFL | Warri Wolves | 1-1 (1-1) | Niger Tornadoes | N | U |
| 03.07.2016 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-0 | Warri Wolves | P | U |
| 06.03.2016 | NPFL | Warri Wolves | 1-0 | Niger Tornadoes | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.4% | 91.2% | 90.3% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.38 4.2% | 1.38 4.2% | 1.40 0.0% | 1.37 8.1% | 1.42 1.4% | 1.35 0.0% | 1.39 5.4% |
| X | 3.92 8.9% | 3.92 8.9% | 3.70 0.0% | 4.00 5.3% | 3.64 1.4% | 3.75 0.0% | 3.70 5.7% |
| 2 | 8.15 5.2% | 8.15 5.2% | 8.25 0.0% | 8.60 36.5% | 7.80 6.8% | 9.75 0.0% | 8.15 19.0% |
| 0-2 | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.50 0.0% | 1.51 1.9% | 1.52 0.7% | 1.48 1.3% | 1.51 0.7% |
| 3+ | 2.34 1.3% | 2.34 1.3% | 2.30 0.0% | 2.40 3.4% | 2.34 1.7% | 2.30 2.2% | 2.30 0.0% |
| 4+ | 4.35 4.8% | 4.35 4.8% | 4.55 0.0% | 4.35 2.2% | 4.68 2.6% | 4.35 2.4% | 4.55 1.1% |
| GG | 2.83 7.6% | 2.83 7.6% | - | 2.92 15.9% | 2.78 4.9% | - | 2.80 7.7% |
| NG | 1.36 3.5% | 1.36 3.5% | - | 1.36 6.8% | 1.36 2.2% | - | 1.33 4.3% |
| I2+ | 3.34 1.8% | 3.34 1.8% | - | 3.35 4.3% | 3.48 1.5% | - | 3.45 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice