Plateau United 2 - 0 Barau FC — rezultat
12.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Katsina United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.08.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.05.2025 | Lobi Stars | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.05.2025 | Heartland | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Barau FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | Bayelsa United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 90.0% | 91.8% | 90.1% | 88.9% | 89.9% |
| 1 | 1.48 10.4% | 1.48 10.4% | 1.53 7.7% | 1.53 11.7% | 1.53 7.0% | 1.53 0.0% | 1.53 15.0% |
| X | 3.26 16.8% | 3.26 16.8% | 3.20 8.6% | 3.55 15.5% | 3.22 8.0% | 3.10 0.0% | 3.20 16.9% |
| 2 | 8.60 16.5% | 8.60 16.5% | 6.90 13.8% | 6.50 19.8% | 6.85 14.9% | 6.75 0.0% | 6.85 31.5% |
| 0-2 | 1.42 3.4% | 1.42 3.4% | 1.34 4.3% | 1.42 4.1% | 1.35 4.9% | 1.38 0.0% | 1.34 7.6% |
| 3+ | 2.66 6.4% | 2.66 6.4% | 2.85 9.6% | 2.67 8.1% | 2.87 9.5% | 2.60 0.0% | 2.80 14.3% |
| 4+ | 5.15 5.1% | 5.15 5.1% | 6.25 14.7% | 5.25 9.4% | 6.30 13.5% | 5.15 0.0% | 6.25 25.0% |
| GG | 2.79 6.4% | 2.79 6.4% | - | 2.82 9.0% | 3.06 1.6% | - | 3.05 9.0% |
| NG | 1.38 3.8% | 1.38 3.8% | - | 1.38 4.5% | 1.30 0.8% | - | 1.28 3.2% |
| I2+ | 3.80 8.0% | 3.80 8.0% | - | 3.90 6.8% | 4.09 4.9% | - | 4.05 9.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice