Plateau United 1 - 0 Kwara United — rezultat
08.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | Remo Stars | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.01.2026 | Enugu Rangers | H | 2-1 | P | O |
| 25.01.2026 | Katsina United | A | 0-0 | N | U |
| 18.01.2026 | Wikki Tourist | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Nasarawa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.12.2025 | Rivers United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Kwara United Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | Warri Wolves | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.01.2026 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Bendel Insurance | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.12.2025 | Bendel Insurance | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.12.2025 | Enyimba | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Barau FC | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 23.11.2025 | Shooting Stars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2025 | NPFL | Kwara United | 2-1 (1-0) | Plateau United | I | O |
| 06.04.2025 | NPFL | Plateau United | 0-0 (0-0) | Kwara United | N | U |
| 17.11.2024 | NPFL | Kwara United | 2-0 (0-0) | Plateau United | I | U |
| 08.06.2024 | NPFL | Plateau United | 2-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 21.12.2023 | NPFL | Kwara United | 2-1 (0-1) | Plateau United | I | O |
| 30.04.2023 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Plateau United | I | U |
| 05.02.2023 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 11.04.2022 | NPFL | Kwara United | 1-1 (1-1) | Plateau United | N | U |
| 26.12.2021 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Kwara United | P | U |
| 16.05.2021 | NPFL | Kwara United | 2-0 (0-0) | Plateau United | I | U |
| 27.12.2020 | NPFL | Plateau United | 0-2 (0-0) | Kwara United | I | U |
| 18.03.2020 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Kwara United | P | O |
| 24.11.2019 | NPFL | Kwara United | 1-3 | Plateau United | P | O |
| 26.08.2018 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 26.04.2018 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Kwara United | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.1% | 91.4% | 89.9% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.43 1.4% | 1.43 1.4% | 1.50 3.2% | 1.48 1.4% | 1.50 4.5% | 1.43 3.4% | 1.42 9.0% |
| X | 3.65 1.4% | 3.65 0.3% | 3.45 6.2% | 3.60 7.7% | 3.43 5.9% | 3.60 5.9% | 3.55 9.2% |
| 2 | 7.75 11.4% | 7.75 8.8% | 6.50 4.8% | 7.10 10.9% | 6.50 4.8% | 7.50 4.9% | 7.95 28.2% |
| 0-2 | 1.50 1.3% | 1.50 3.8% | 1.48 5.7% | 1.49 10.8% | 1.50 2.0% | 1.46 0.0% | 1.45 3.6% |
| 3+ | 2.38 1.7% | 2.38 5.8% | 2.35 9.6% | 2.45 18.4% | 2.37 4.0% | 2.35 0.0% | 2.45 5.8% |
| 4+ | 4.65 5.7% | 4.65 12.0% | 4.70 14.5% | 4.60 24.3% | 4.77 14.8% | 4.50 0.0% | 5.00 9.9% |
| GG | 2.56 0.0% | 2.56 3.6% | - | 2.60 14.5% | 2.57 6.2% | - | 2.90 5.5% |
| NG | 1.43 0.0% | 1.43 2.1% | - | 1.44 7.7% | 1.41 2.9% | - | 1.31 3.0% |
| I2+ | 3.42 0.0% | 3.42 4.3% | - | 3.40 9.7% | 3.52 10.7% | - | 3.70 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice