Remo Stars 2 - 1 Nasarawa United — rezultat
15.03.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Remo Stars Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Enugu Rangers | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 01.03.2026 | Katsina United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Wikki Tourist | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 15.02.2026 | Abia Warriors | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Kano Pillars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.02.2026 | Plateau United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 29.01.2026 | Warri Wolves | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.01.2026 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Nasarawa United Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.02.2026 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Katsina United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Bayelsa United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.02.2026 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.01.2026 | Enyimba | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 18.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.01.2026 | Kano Pillars | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-1) | Remo Stars | I | O |
| 26.02.2025 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 (1-0) | Remo Stars | I | U |
| 13.10.2024 | NPFL | Remo Stars | 3-0 (0-0) | Nasarawa United | P | O |
| 26.03.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | P | U |
| 20.02.2023 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (1-0) | Remo Stars | I | U |
| 16.04.2022 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (0-0) | Remo Stars | N | U |
| 29.12.2021 | NPFL | Remo Stars | 0-0 (0-0) | Nasarawa United | N | U |
| 11.06.2017 | NPFL | Remo Stars | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 25.01.2017 | NPFL | Nasarawa United | 3-1 | Remo Stars | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.7% | 91.2% | 90.1% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.57 12.8% | 1.57 12.8% | 1.60 0.0% | 1.54 15.4% | 1.45 9.9% | 1.40 11.4% | 1.61 0.0% |
| X | 3.42 11.8% | 3.42 11.8% | 3.15 0.0% | 3.70 17.5% | 3.46 9.8% | 4.00 19.4% | 3.15 0.0% |
| 2 | 5.80 27.2% | 5.80 27.2% | 5.80 0.0% | 5.65 27.0% | 7.65 31.9% | 6.85 22.3% | 5.80 0.0% |
| 0-2 | 1.36 3.5% | 1.36 3.5% | 1.38 0.0% | 1.43 4.0% | 1.42 2.2% | 1.46 2.8% | 1.38 0.0% |
| 3+ | 2.69 6.7% | 2.69 6.7% | 2.70 0.0% | 2.62 6.9% | 2.60 4.1% | 2.35 4.1% | 2.65 0.0% |
| 4+ | 5.60 10.9% | 5.60 10.9% | 5.75 0.0% | 5.25 14.1% | 5.45 6.0% | 4.50 7.2% | 5.75 0.0% |
| GG | 2.60 14.5% | 2.60 14.5% | - | 2.77 24.8% | 3.00 10.7% | - | 2.70 0.0% |
| NG | 1.42 7.8% | 1.42 7.8% | - | 1.39 12.6% | 1.31 4.4% | - | 1.36 0.0% |
| I2+ | 3.82 6.7% | 3.82 6.7% | - | 3.60 0.0% | 3.87 0.8% | - | 3.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice