Warri Wolves 0 - 0 El Kanemi Warriors — rezultat
08.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Warri Wolves Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.01.2026 | Remo Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.01.2026 | Enugu Rangers | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 19.01.2026 | Katsina United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Wikki Tourist | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Wikki Tourist | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Kano Pillars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
El Kanemi Warriors Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | Kun Khalifat FC | H | 0-0 | I | U |
| 25.01.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Bendel Insurance | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 14.01.2026 | Bayelsa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Bayelsa United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 21.12.2025 | Enyimba | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Niger Tornadoes | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Nasarawa United | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 (1-0) | Warri Wolves | I | U |
| 04.06.2016 | NPFL | El Kanemi Warriors | 2-0 | Warri Wolves | I | U |
| 22.05.2016 | NPFL | Warri Wolves | 3-1 | El Kanemi Warriors | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.4% | 91.6% | 90.2% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.62 11.0% | 1.62 13.3% | 1.68 1.8% | 1.65 11.5% | 1.65 1.2% | 1.68 6.3% | 1.69 2.4% |
| X | 3.24 8.0% | 3.24 10.0% | 3.30 0.0% | 3.35 10.7% | 3.15 1.9% | 3.10 4.6% | 3.15 0.0% |
| 2 | 5.71 24.4% | 5.71 29.1% | 4.80 4.0% | 5.35 18.9% | 5.40 0.0% | 5.20 11.9% | 4.95 7.5% |
| 0-2 | 1.47 3.9% | 1.47 4.5% | 1.48 2.1% | 1.46 3.9% | 1.51 2.7% | 1.48 0.0% | 1.49 2.8% |
| 3+ | 2.46 6.5% | 2.46 7.4% | 2.35 4.1% | 2.55 8.5% | 2.53 2.8% | 2.30 0.0% | 2.32 5.3% |
| 4+ | 4.85 12.0% | 4.85 12.8% | 4.70 6.0% | 4.90 10.1% | 5.25 5.0% | 4.35 0.0% | 4.70 6.9% |
| GG | 2.34 2.9% | 2.34 5.3% | - | 2.45 4.7% | 2.47 1.2% | - | 2.25 6.3% |
| NG | 1.51 2.0% | 1.51 3.4% | - | 1.49 2.8% | 1.45 0.7% | - | 1.51 4.9% |
| I2+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | - | 3.50 0.0% | 3.78 2.4% | - | 3.50 5.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice