Wikki Tourist 0 - 1 Warri Wolves — rezultat
14.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Ikorodu City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 3 | Doma United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Barau FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | Bendel Insurance | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Niger Tornadoes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Shooting Stars | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Enugu Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Katsina United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Kano Pillars | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Abia Warriors | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | Kwara United | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Kun Khalifat FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | Enyimba | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Plateau United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Ikorodu City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 3 | Doma United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Barau FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | Bendel Insurance | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Niger Tornadoes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Shooting Stars | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Enugu Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Abia Warriors | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Kwara United | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Katsina United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Kano Pillars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Kun Khalifat FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Enyimba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Plateau United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Katsina United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 2 | Kano Pillars | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 3 | Kun Khalifat FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | Rivers United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ikorodu City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Doma United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Barau FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Bendel Insurance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Niger Tornadoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Shooting Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Enugu Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Abia Warriors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Kwara United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Enyimba | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Plateau United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Wikki Tourist Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Warri Wolves | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Kun Khalifat FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Bendel Insurance | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Bayelsa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Barau FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Shooting Stars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Warri Wolves Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Wikki Tourist | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Kano Pillars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Ikorodu City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.11.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | NPFL | Warri Wolves | 2-2 (0-1) | Wikki Tourist | N | O |
| 25.07.2021 | NPFL | Warri Wolves | 1-0 (1-0) | Wikki Tourist | I | U |
| 14.03.2021 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 (0-0) | Warri Wolves | P | U |
| 05.04.2020 | NPFL | Wikki Tourist | 0-0 | Warri Wolves | N | U |
| 18.12.2019 | NPFL | Warri Wolves | 1-0 | Wikki Tourist | I | U |
| 10.07.2016 | NPFL | Warri Wolves | 1-1 | Wikki Tourist | N | U |
| 30.03.2016 | NPFL | Wikki Tourist | 4-0 | Warri Wolves | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.4% | 91.3% | 90.0% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.45 11.0% | 1.45 11.0% | 1.42 0.0% | 1.47 11.4% | 1.48 10.3% | 1.45 0.0% | 1.46 1.4% |
| X | 3.38 4.3% | 3.38 4.3% | 3.65 0.0% | 3.55 7.6% | 3.46 8.1% | 3.50 0.0% | 3.50 2.8% |
| 2 | 8.65 55.6% | 8.65 55.6% | 7.10 0.0% | 7.50 40.2% | 6.85 31.7% | 7.45 0.0% | 7.10 2.7% |
| 0-2 | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | 1.48 0.0% | 1.48 1.3% | 1.49 0.7% | 1.46 2.7% | 1.47 2.6% |
| 3+ | 2.38 0.0% | 2.38 0.0% | 2.38 0.0% | 2.47 2.9% | 2.41 1.7% | 2.35 4.4% | 2.38 3.5% |
| 4+ | 4.50 2.2% | 4.50 2.2% | 4.80 0.0% | 4.65 3.3% | 4.89 2.5% | 4.50 5.9% | 4.80 5.5% |
| GG | 2.56 12.8% | 2.56 12.8% | - | 2.67 15.1% | 2.67 14.6% | - | 2.70 1.9% |
| NG | 1.43 7.1% | 1.43 7.1% | - | 1.42 7.8% | 1.39 7.3% | - | 1.36 0.7% |
| I2+ | 3.48 1.8% | 3.48 1.8% | - | 3.40 4.2% | 3.57 1.4% | - | 3.55 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice