Moreirense 1 - 0 Santa Clara — rezultat
24.01.2026 15:30 • Portugal - Primeira Liga
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | 21 | 2.9 | 30 |
| 2 | Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | 18 | 3.8 | 22 |
| 3 | Sporting CP | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | 12 | 3.4 | 21 |
| 4 | Santa Clara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | 9 | 2.1 | 21 |
| 5 | Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | 6 | 2 | 20 |
| 6 | Academico Viseu | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 12 | 3 | 2.7 | 20 |
| 7 | SC Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 14 |
| 8 | GIL Vicente | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | 1.7 | 14 |
| 9 | Moreirense | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 3 | 14 |
| 10 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 11 |
| 11 | Famalicao | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 10 |
| 12 | Estrela | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 3.4 | 10 |
| 13 | Guimaraes | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 2.2 | 8 |
| 14 | Maritimo | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 21 | -12 | 3 | 8 |
| 15 | Nacional | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 2.9 | 7 |
| 16 | Casa Pia | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 2.4 | 7 |
| 17 | Rio Ave | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 23 | -14 | 3.2 | 7 |
| 18 | Estoril | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3 | 15 |
| 2 | Arouca | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 4 | Sporting CP | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 5 | SC Braga | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | Academico Viseu | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 9 |
| 7 | Guimaraes | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 8 |
| 8 | Santa Clara | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 8 |
| 9 | GIL Vicente | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 10 | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 11 | Nacional | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 12 | Alverca | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Estrela | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 14 | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 15 | -9 | 4.2 | 4 |
| 16 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 17 | Estoril | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.8 | 15 |
| 2 | Santa Clara | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Benfica | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 4 | 13 | 4.2 | 12 |
| 4 | Sporting CP | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 4 | 8 | 3.2 | 11 |
| 5 | Academico Viseu | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 11 |
| 6 | Famalicao | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 8 |
| 7 | Arouca | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 8 |
| 8 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | Casa Pia | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 10 | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 7 |
| 11 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 12 | SC Braga | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Estrela | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| 16 | Nacional | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | -9 | 2.6 | 0 |
Forma i statistika timova
Moreirense Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Alverca | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 11.01.2026 | Tondela | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.01.2026 | AVS | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.12.2025 | Estrela | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Benfica | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Estoril | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 29.11.2025 | Famalicao | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 09.11.2025 | SC Braga | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.11.2025 | Arouca | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 27.10.2025 | FC Porto | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Santa Clara Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Famalicao | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.01.2026 | Nacional | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 04.01.2026 | FC Porto | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Arouca | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.12.2025 | SC Braga | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.12.2025 | Casa Pia | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Rio Ave | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.11.2025 | Sporting CP | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 03.11.2025 | GIL Vicente | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.10.2025 | SC Braga | A | 5-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | Primeira Liga | Santa Clara | 0-1 (0-1) | Moreirense | P | U |
| 09.03.2025 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-1 (0-0) | Moreirense | N | U |
| 05.10.2024 | Primeira Liga | Moreirense | 1-0 (0-0) | Santa Clara | P | U |
| 22.01.2022 | Primeira Liga | Moreirense | 0-2 (0-1) | Santa Clara | I | U |
| 15.08.2021 | Primeira Liga | Santa Clara | 2-2 (0-0) | Moreirense | N | O |
| 21.04.2021 | Primeira Liga | Santa Clara | 0-0 (0-0) | Moreirense | N | U |
| 29.12.2020 | Primeira Liga | Moreirense | 1-0 (0-0) | Santa Clara | P | U |
| 23.02.2020 | Primeira Liga | Moreirense | 2-1 (1-1) | Santa Clara | P | O |
| 15.09.2019 | Primeira Liga | Santa Clara | 2-0 (1-0) | Moreirense | I | U |
| 13.04.2019 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-1 (1-1) | Moreirense | N | U |
| 09.12.2018 | Primeira Liga | Moreirense | 0-1 (0-0) | Santa Clara | I | U |