Tondela vs Moreirense
11.05.2026 19:15 • Portugal - Primeira Liga
Tondela
Moreirense
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2.08 | 2.12 | 1.95 | 1.97 | 1.98 | 1.87 | 2.00 |
| X | 3.60 | 3.68 | 3.40 | 3.35 | 3.50 | 3.50 | 3.35 |
| 2 | 4.32 | 4.41 | 4.35 | 4.10 | 4.30 | 4.15 | 4.25 |
| 0-2 | 1.82 | 1.85 | 1.80 | 1.70 | 1.81 | 1.82 | 1.78 |
| 3+ | 2.09 | 2.13 | 2.00 | 2.02 | 2.00 | 2.00 | 1.96 |
| 4+ | 3.62 | 3.62 | 3.65 | 3.50 | 3.64 | 3.60 | 3.60 |
| I2+ | 3.04 | 3.04 | 3.05 | 2.95 | 3.03 | 3.05 | 3.00 |
| GG | 1.83 | 1.83 | 1.90 | 1.85 | 1.89 | 1.84 | 1.87 |
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65 | 18 | 47 | 2.5 | 85 |
| 2 | Sporting CP | 32 | 23 | 7 | 2 | 82 | 23 | 59 | 3.3 | 76 |
| 3 | Benfica | 32 | 22 | 10 | 0 | 69 | 22 | 47 | 2.8 | 76 |
| 4 | SC Braga | 32 | 16 | 9 | 7 | 60 | 32 | 28 | 2.9 | 57 |
| 5 | Famalicao | 32 | 14 | 10 | 8 | 41 | 29 | 12 | 2.2 | 52 |
| 6 | GIL Vicente | 32 | 13 | 11 | 8 | 46 | 32 | 14 | 2.4 | 50 |
| 7 | Guimaraes | 32 | 12 | 6 | 14 | 39 | 48 | -9 | 2.7 | 42 |
| 8 | Moreirense | 32 | 12 | 6 | 14 | 37 | 47 | -10 | 2.6 | 42 |
| 9 | Estoril | 33 | 10 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | 3.2 | 39 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35 | 51 | -16 | 2.6 | 39 |
| 11 | Arouca | 32 | 10 | 6 | 16 | 41 | 62 | -21 | 3.2 | 36 |
| 12 | Rio Ave | 32 | 8 | 11 | 13 | 33 | 52 | -19 | 2.7 | 35 |
| 13 | Santa Clara | 32 | 8 | 9 | 15 | 30 | 40 | -10 | 2.2 | 33 |
| 14 | Nacional | 32 | 8 | 7 | 17 | 35 | 43 | -8 | 2.4 | 31 |
| 15 | Estrela | 32 | 6 | 10 | 16 | 36 | 54 | -18 | 2.8 | 28 |
| 16 | Casa Pia | 32 | 5 | 11 | 16 | 29 | 56 | -27 | 2.7 | 26 |
| 17 | Tondela | 32 | 5 | 10 | 17 | 24 | 52 | -28 | 2.4 | 25 |
| 18 | AVS | 33 | 3 | 11 | 19 | 27 | 67 | -40 | 2.8 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 16 | 13 | 3 | 0 | 32 | 6 | 26 | 2.4 | 42 |
| 2 | Sporting CP | 16 | 12 | 2 | 2 | 48 | 11 | 37 | 3.7 | 38 |
| 3 | Benfica | 16 | 11 | 5 | 0 | 39 | 11 | 28 | 3.1 | 38 |
| 4 | GIL Vicente | 16 | 9 | 3 | 4 | 27 | 14 | 13 | 2.6 | 30 |
| 5 | SC Braga | 16 | 8 | 5 | 3 | 32 | 16 | 16 | 3 | 29 |
| 6 | Famalicao | 16 | 8 | 4 | 4 | 26 | 12 | 14 | 2.4 | 28 |
| 7 | Guimaraes | 16 | 8 | 4 | 4 | 26 | 18 | 8 | 2.8 | 28 |
| 8 | Moreirense | 16 | 8 | 2 | 6 | 20 | 21 | -1 | 2.6 | 26 |
| 9 | Alverca | 17 | 7 | 5 | 5 | 18 | 23 | -5 | 2.4 | 26 |
| 10 | Estoril | 16 | 6 | 5 | 5 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 23 |
| 11 | Arouca | 16 | 6 | 4 | 6 | 24 | 29 | -5 | 3.3 | 22 |
| 12 | Santa Clara | 16 | 6 | 2 | 8 | 15 | 17 | -2 | 2 | 20 |
| 13 | Nacional | 16 | 5 | 2 | 9 | 21 | 23 | -2 | 2.8 | 17 |
| 14 | Estrela | 16 | 4 | 5 | 7 | 21 | 24 | -3 | 2.8 | 17 |
| 15 | Rio Ave | 16 | 3 | 6 | 7 | 16 | 25 | -9 | 2.6 | 15 |
| 16 | Casa Pia | 16 | 2 | 8 | 6 | 17 | 25 | -8 | 2.6 | 14 |
| 17 | AVS | 17 | 2 | 6 | 9 | 15 | 27 | -12 | 2.5 | 12 |
| 18 | Tondela | 16 | 1 | 7 | 8 | 11 | 21 | -10 | 2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 17 | 14 | 1 | 2 | 33 | 12 | 21 | 2.6 | 43 |
| 2 | Sporting CP | 16 | 11 | 5 | 0 | 34 | 12 | 22 | 2.9 | 38 |
| 3 | Benfica | 16 | 11 | 5 | 0 | 30 | 11 | 19 | 2.6 | 38 |
| 4 | SC Braga | 16 | 8 | 4 | 4 | 28 | 16 | 12 | 2.8 | 28 |
| 5 | Famalicao | 16 | 6 | 6 | 4 | 15 | 17 | -2 | 2 | 24 |
| 6 | GIL Vicente | 16 | 4 | 8 | 4 | 19 | 18 | 1 | 2.3 | 20 |
| 7 | Rio Ave | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | 27 | -10 | 2.8 | 20 |
| 8 | Estoril | 17 | 4 | 4 | 9 | 25 | 31 | -6 | 3.3 | 16 |
| 9 | Moreirense | 16 | 4 | 4 | 8 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 16 |
| 10 | Tondela | 16 | 4 | 3 | 9 | 13 | 31 | -18 | 2.8 | 15 |
| 11 | Nacional | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | 20 | -6 | 2.1 | 14 |
| 12 | Arouca | 16 | 4 | 2 | 10 | 17 | 33 | -16 | 3.1 | 14 |
| 13 | Guimaraes | 16 | 4 | 2 | 10 | 13 | 30 | -17 | 2.7 | 14 |
| 14 | Santa Clara | 16 | 2 | 7 | 7 | 15 | 23 | -8 | 2.4 | 13 |
| 15 | Alverca | 16 | 3 | 4 | 9 | 17 | 28 | -11 | 2.8 | 13 |
| 16 | Casa Pia | 16 | 3 | 3 | 10 | 12 | 31 | -19 | 2.7 | 12 |
| 17 | Estrela | 16 | 2 | 5 | 9 | 15 | 30 | -15 | 2.8 | 11 |
| 18 | AVS | 16 | 1 | 5 | 10 | 12 | 40 | -28 | 3.2 | 8 |
Forma i statistika timova
Tondela Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Casa Pia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Sporting CP | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | Nacional | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 19.04.2026 | FC Porto | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 13.04.2026 | GIL Vicente | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 03.04.2026 | Guimaraes | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | AVS | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.03.2026 | Rio Ave | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.03.2026 | Santa Clara | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 20.02.2026 | Estrela | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Moreirense Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Estrela | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Benfica | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 20.04.2026 | Estoril | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Famalicao | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | SC Braga | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.03.2026 | Arouca | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.03.2026 | FC Porto | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Nacional | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.03.2026 | Casa Pia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Sporting CP | H | 0-3 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Primeira Liga | Moreirense | 1-0 (0-0) | Tondela | P | U |
| 29.04.2023 | Segunda Liga | Moreirense | 2-1 (0-1) | Tondela | P | O |
| 14.11.2022 | Segunda Liga | Tondela | 1-1 (1-0) | Moreirense | N | U |
| 16.04.2022 | Primeira Liga | Moreirense | 2-0 (2-0) | Tondela | P | U |
| 03.01.2022 | Primeira Liga | Tondela | 2-1 (0-1) | Moreirense | P | O |
| 17.04.2021 | Primeira Liga | Moreirense | 2-3 (2-3) | Tondela | I | O |
| 19.12.2020 | Primeira Liga | Tondela | 0-0 (0-0) | Moreirense | N | U |
| 26.07.2020 | Primeira Liga | Moreirense | 1-2 (0-1) | Tondela | I | O |
| 18.01.2020 | Primeira Liga | Tondela | 1-1 (0-0) | Moreirense | N | U |
| 17.02.2019 | Primeira Liga | Moreirense | 2-0 (1-0) | Tondela | P | U |
| 23.09.2018 | Primeira Liga | Tondela | 2-0 (1-0) | Moreirense | P | U |
| 04.02.2018 | Primeira Liga | Tondela | 1-2 (1-1) | Moreirense | I | O |
| 26.08.2017 | Primeira Liga | Moreirense | 0-3 (0-1) | Tondela | I | O |
| 18.03.2017 | Primeira Liga | Moreirense | 1-1 (0-1) | Tondela | N | U |
| 29.10.2016 | Primeira Liga | Tondela | 1-2 (1-1) | Moreirense | I | O |
| 28.02.2016 | Primeira Liga | Moreirense | 1-2 (1-1) | Tondela | I | O |
| 03.10.2015 | Primeira Liga | Tondela | 1-1 (0-1) | Moreirense | N | U |