AFC Hermannstadt 3 - 3 FCSB — rezultat
09.11.2025 18:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
AFC Hermannstadt Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Otelul | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 27.10.2025 | FC Botosani | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 20.10.2025 | Csikszereda | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 05.10.2025 | CFR 1907 Cluj | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.09.2025 | Arges Pitesti | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Rapid | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 15.09.2025 | Unirea Slobozia | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 30.08.2025 | Dinamo Bucuresti | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2025 | Farul Constanta | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.08.2025 | Petrolul Ploiesti | A | 1-1 (0-0) | N | U |
FCSB Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2025 | FC Basel 1893 | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 01.11.2025 | Universitatea Cluj | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.10.2025 | Uta Arad | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 23.10.2025 | Bologna | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 18.10.2025 | Metaloglobus | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.10.2025 | Universitatea Craiova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.10.2025 | BSC Young Boys | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 28.09.2025 | Otelul | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.09.2025 | GO Ahead Eagles | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 19.09.2025 | FC Botosani | A | 3-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2025 | Liga I | FCSB | 1-1 (0-0) | AFC Hermannstadt | N | U |
| 17.01.2025 | Liga I | FCSB | 1-1 (0-1) | AFC Hermannstadt | N | U |
| 25.08.2024 | Liga I | AFC Hermannstadt | 2-0 (0-0) | FCSB | P | U |
| 16.12.2023 | Liga I | FCSB | 3-0 (2-0) | AFC Hermannstadt | I | O |
| 21.09.2023 | Liga I | AFC Hermannstadt | 2-2 (1-1) | FCSB | N | O |
| 22.01.2023 | Liga I | AFC Hermannstadt | 0-1 (0-0) | FCSB | I | U |
| 28.08.2022 | Liga I | FCSB | 2-2 (1-1) | AFC Hermannstadt | N | O |
| 14.02.2021 | Liga I | AFC Hermannstadt | 1-0 (1-0) | FCSB | P | U |
| 26.10.2020 | Liga I | FCSB | 5-0 (4-0) | AFC Hermannstadt | I | O |
| 26.10.2019 | Liga I | AFC Hermannstadt | 0-4 (0-2) | FCSB | I | O |
| 14.07.2019 | Liga I | FCSB | 4-3 (2-1) | AFC Hermannstadt | I | O |
| 11.02.2019 | Liga I | FCSB | 3-0 (2-0) | AFC Hermannstadt | I | O |
| 30.09.2018 | Liga I | AFC Hermannstadt | 1-3 (1-1) | FCSB | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 94.9% | 92.5% | 93.4% | 93.3% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 4.56 28.1% | 4.56 28.1% | 4.45 2.3% | 4.80 26.3% | 4.52 2.3% | 4.50 8.4% | 4.40 31.3% |
| X | 3.80 18.8% | 3.80 18.8% | 3.40 0.0% | 3.40 4.6% | 3.43 0.3% | 3.50 0.0% | 3.35 8.1% |
| 2 | 1.75 16.3% | 1.75 16.3% | 1.78 1.1% | 1.76 12.9% | 1.79 1.1% | 1.75 2.8% | 1.78 17.2% |
| 0-2 | 1.79 8.5% | 1.80 9.1% | 1.80 0.0% | 1.78 7.9% | 1.80 0.0% | 1.78 3.5% | 1.80 9.8% |
| 3+ | 2.02 9.8% | 2.03 9.4% | 1.90 0.0% | 1.92 9.4% | 1.92 0.0% | 1.93 3.5% | 1.91 9.9% |
| 4+ | 3.58 8.2% | 3.60 7.7% | 3.45 0.0% | 3.20 13.5% | 3.44 0.3% | 3.35 6.9% | 3.45 13.8% |
| GG | 1.90 2.6% | 1.91 2.1% | 1.85 0.0% | 1.83 3.7% | 1.86 0.0% | 1.90 2.6% | 1.86 3.1% |
| NG | 1.90 6.7% | 1.91 7.3% | 1.83 0.0% | 1.87 3.9% | 1.82 0.5% | 1.80 4.0% | 1.81 2.3% |
| I2+ | 2.85 5.0% | 2.86 4.7% | 2.90 0.0% | 2.82 10.5% | 2.91 0.0% | 2.70 5.3% | 2.90 9.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice