Farul Constanta 2 - 0 Corvinul Hunedoara — rezultat
25.07.2026 14:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Farul Constanta Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | Universitatea Cluj | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.05.2026 | Chindia Targoviste | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Chindia Targoviste | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 18.05.2026 | Metaloglobus | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Otelul | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | FC Botosani | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Uta Arad | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.04.2026 | FCSB | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 10.04.2026 | AFC Hermannstadt | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Unirea Slobozia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Corvinul Hunedoara Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | Csikszereda | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Bihor Oradea | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Chindia Targoviste | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.05.2026 | FC Voluntari | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | CSA Steaua Bucuresti | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 19.04.2026 | Bihor Oradea | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 14.04.2026 | Chindia Targoviste | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.04.2026 | FC Voluntari | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 93.4% | 92.9% | – | 93.5% | 92.4% | 92.0% |
| 1 | 2.38 19.6% | 2.34 20.0% | 2.35 18.7% | - | 2.31 6.9% | 2.35 19.3% | 2.35 10.8% |
| X | 3.15 6.3% | 3.10 6.1% | 3.15 3.1% | - | 3.14 0.9% | 3.15 3.1% | 3.10 0.0% |
| 2 | 3.17 19.5% | 3.12 19.2% | 3.00 21.1% | - | 3.14 8.5% | 2.95 22.4% | 2.95 6.3% |
| 0-2 | 1.74 1.8% | 1.72 1.8% | 1.73 3.0% | - | 1.72 0.0% | 1.70 0.0% | 1.73 1.2% |
| 3+ | 2.09 2.3% | 2.06 2.4% | 2.00 4.8% | - | 2.02 0.0% | 2.05 0.0% | 1.99 0.5% |
| 4+ | 3.92 5.8% | 3.42 4.5% | 3.65 6.4% | - | 3.72 0.3% | 3.75 0.0% | 3.65 0.0% |
| GG | 1.84 3.7% | 1.79 3.8% | 1.78 6.3% | - | 1.81 1.1% | 1.82 1.6% | 1.79 1.1% |
| NG | 1.97 4.2% | 1.92 4.3% | 1.93 8.4% | - | 1.91 1.1% | 1.90 2.7% | 1.92 2.1% |
| I2+ | 3.08 1.9% | 2.95 1.3% | 3.00 4.8% | - | 3.04 0.3% | 3.10 0.0% | 3.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice