FC Voluntari 2 - 2 Otelul — rezultat
28.08.2026 15:00 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Voluntari Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Universitatea Craiova | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Dinamo Bucuresti | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Uta Arad | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.07.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 17.07.2026 | FC Botosani | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.06.2026 | AFC Hermannstadt | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 24.05.2026 | AFC Hermannstadt | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | CSA Steaua Bucuresti | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 12.05.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Otelul Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Arges Pitesti | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | U Craiova 1948 | H | 0-0 | I | U |
| 16.08.2026 | Universitatea Craiova | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Petrolul Ploiesti | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.07.2026 | Dinamo Bucuresti | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.07.2026 | Uta Arad | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 18.07.2026 | CFR 1907 Cluj | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.05.2026 | Petrolul Ploiesti | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 09.05.2026 | Farul Constanta | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Metaloglobus | H | 2-2 (0-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2024 | Liga I | FC Voluntari | 1-1 (1-0) | Otelul | N | U |
| 22.01.2024 | Liga I | FC Voluntari | 1-1 (0-1) | Otelul | N | U |
| 25.08.2023 | Liga I | Otelul | 2-2 (2-0) | FC Voluntari | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 93.0% | 93.7% | 93.4% | 92.5% | 91.9% |
| 1 | 2.68 3.2% | 2.68 3.2% | 2.70 8.0% | 2.55 3.2% | 2.69 7.2% | 2.75 10.0% | 2.70 12.5% |
| X | 3.20 2.6% | 3.20 2.6% | 3.20 1.6% | 3.15 5.0% | 3.21 1.3% | 3.15 0.0% | 3.15 1.6% |
| 2 | 2.54 1.2% | 2.54 1.2% | 2.55 8.9% | 2.80 3.7% | 2.58 8.2% | 2.50 9.1% | 2.50 12.3% |
| 0-2 | 1.76 10.7% | 1.76 10.7% | 1.75 2.9% | 1.71 7.5% | 1.76 2.3% | 1.72 1.2% | 1.74 1.8% |
| 3+ | 2.01 12.2% | 2.01 12.2% | 1.98 1.0% | 2.02 9.0% | 1.97 2.5% | 2.00 2.4% | 1.97 1.5% |
| 4+ | 3.28 19.0% | 3.28 19.0% | 3.60 2.7% | 3.45 13.8% | 3.57 4.0% | 3.60 4.0% | 3.60 2.7% |
| GG | 1.75 8.9% | 1.75 8.9% | 1.78 1.1% | 1.78 7.3% | 1.77 1.7% | 1.81 1.6% | 1.77 1.7% |
| NG | 1.97 10.1% | 1.97 10.1% | 1.95 2.6% | 1.92 6.7% | 1.96 2.1% | 1.90 2.7% | 1.94 1.6% |
| I2+ | 2.90 10.8% | 2.90 10.8% | 3.00 1.6% | 2.90 12.1% | 2.99 1.6% | 3.05 1.6% | 2.95 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice