Universitatea Craiova 3 - 1 FC Voluntari — rezultat
23.08.2026 15:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Universitatea Craiova Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Ararat-Armenia | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.08.2026 | Otelul | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.08.2026 | KuPS | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Arges Pitesti | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.08.2026 | KuPS | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.08.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 29.07.2026 | Levski Sofia | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 25.07.2026 | Dinamo Bucuresti | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 22.07.2026 | Levski Sofia | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.07.2026 | Uta Arad | H | 4-0 (0-0) | P | O |
FC Voluntari Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Dinamo Bucuresti | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Uta Arad | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.07.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 17.07.2026 | FC Botosani | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.06.2026 | AFC Hermannstadt | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 24.05.2026 | AFC Hermannstadt | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | CSA Steaua Bucuresti | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 12.05.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Corvinul Hunedoara | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2024 | Liga I | Universitatea Craiova | 2-1 (1-0) | FC Voluntari | P | O |
| 07.10.2023 | Liga I | FC Voluntari | 0-0 (0-0) | Universitatea Craiova | N | U |
| 26.02.2023 | Liga I | FC Voluntari | 1-0 (0-0) | Universitatea Craiova | I | U |
| 30.09.2022 | Liga I | Universitatea Craiova | 1-1 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 30.04.2022 | Liga I | Universitatea Craiova | 1-0 (1-0) | FC Voluntari | P | U |
| 18.03.2022 | Liga I | FC Voluntari | 3-1 (1-0) | Universitatea Craiova | I | O |
| 11.12.2021 | Liga I | FC Voluntari | 1-1 (0-0) | Universitatea Craiova | N | U |
| 09.08.2021 | Liga I | Universitatea Craiova | 3-0 (0-0) | FC Voluntari | P | O |
| 26.01.2021 | Liga I | FC Voluntari | 1-1 (1-1) | Universitatea Craiova | N | U |
| 19.09.2020 | Liga I | Universitatea Craiova | 2-1 (1-0) | FC Voluntari | P | O |
| 14.12.2019 | Liga I | Universitatea Craiova | 2-1 (0-0) | FC Voluntari | P | O |
| 30.08.2019 | Liga I | FC Voluntari | 1-2 (1-0) | Universitatea Craiova | P | O |
| 10.12.2018 | Liga I | Universitatea Craiova | 3-1 (2-1) | FC Voluntari | P | O |
| 27.08.2018 | Liga I | FC Voluntari | 1-5 (0-4) | Universitatea Craiova | P | O |
| 16.02.2018 | Liga I | FC Voluntari | 0-1 (0-1) | Universitatea Craiova | P | U |
| 22.09.2017 | Liga I | Universitatea Craiova | 1-1 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 04.02.2017 | Liga I | Universitatea Craiova | 5-0 (2-0) | FC Voluntari | P | O |
| 21.09.2016 | Liga I | FC Voluntari | 0-1 (0-0) | Universitatea Craiova | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.0% | 92.4% | 92.1% | 93.5% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 1.47 2.1% | 1.47 2.1% | 1.42 2.9% | 1.42 1.4% | 1.43 2.9% | 1.42 3.6% | 1.45 0.7% |
| X | 4.46 1.4% | 4.48 1.8% | 4.33 2.7% | 4.10 4.7% | 4.47 2.8% | 4.50 5.3% | 4.15 7.8% |
| 2 | 6.70 1.1% | 6.72 1.4% | 6.80 9.3% | 7.25 22.9% | 6.80 9.9% | 6.50 9.1% | 6.30 0.8% |
| 0-2 | 2.09 13.0% | 2.10 13.5% | 2.10 0.0% | 1.62 12.4% | 2.11 1.0% | 2.08 0.0% | 2.07 12.5% |
| 3+ | 1.74 5.9% | 1.75 5.4% | 1.65 1.8% | 2.17 17.3% | 1.66 0.6% | 1.67 0.0% | 1.67 9.2% |
| 4+ | 2.80 15.2% | 2.82 14.5% | 2.75 0.0% | 3.80 20.6% | 2.74 1.1% | 2.65 0.0% | 2.75 15.4% |
| GG | 1.90 9.5% | 1.91 9.0% | 1.90 4.0% | 2.50 19.0% | 1.90 4.0% | 1.82 6.7% | 1.88 9.6% |
| NG | 1.90 11.8% | 1.91 12.4% | 1.78 2.9% | 1.50 9.1% | 1.79 4.1% | 1.90 8.0% | 1.79 9.8% |
| I2+ | 2.62 4.7% | 2.63 4.4% | 2.50 2.0% | 5.25 100.4% | 2.53 0.8% | 2.55 0.0% | 2.55 8.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice